kurier do paczek paletowych

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
salania
Posty: 108
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

kurier do paczek paletowych

Post autor: salania »

Jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar
Awatar użytkownika
onczao
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: kurier do paczek paletowych

Post autor: onczao »

Jeśli chcesz nadawać palety kurierem to uważam że jak w przypadku klasycznych przesyłek, najlepiej skorzystać z brokerów kurierskich i możliwość porównania cen uslug kurierskich. To znany i sprawdzony sposób, z którego wiele osób korzysta
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: kurier do paczek paletowych

Post autor: Doria »

Absolutna racja. Na stronie dobrego brokera możesz porównać także ceny za przesyłki paletowe. U mojego brokera - kurjerzy.pl, właśnie tak jest. Więc zamów kuriera do domu właśnie przez stronę pośrednika. To się bardzo opłaca i w mojej ocenie jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na nadanie paczki.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: kurier do paczek paletowych

Post autor: pannica »

Faktycznie samo nadawanie tak dużych przesyłek na pewno również wymaga odpowiedniego przygotowania. Ja jestem zdania, że i tak na pewno każdy z nas w większości przypadków kieruje się ceną. Moim zdaniem bardzo fajną sprawą jest także nadawanie paczek w specjalnych punktach https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-pa ... skorzystac z których ja również z chęcią korzystam.
Aniołek

Re: kurier do paczek paletowych

Post autor: Aniołek »

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej dopasować Wasze przysyłki pod kątem rentowności całego przedsięwzięcia. Wystarczy zajrzeć do https://www.nowiny.gliwice.pl/paczki-do ... e-kurierem by przekonać się, w jaki sposób organizować przesyłki na trasie Polska - Anglia.
ODPOWIEDZ