Lubicie pomagać?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Lubicie pomagać?

Post autor: Koralik »

Interesuje Was działalność różnych charytatywnych instytucji? Mnie bardzo dlatego postanowiłam zaangażować całą rodzinę w akcje i zbiór Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Dla nas to wielka radość pomagać chorym dzieciom. Jeśli wśród Was są osoby obdarzone empatią, to dołączcie do nas.
Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:40

Re: Lubicie pomagać?

Post autor: Mickey »

Koralik pisze: ↑09 lip 2019, 9:45 Interesuje Was działalność różnych charytatywnych instytucji? Mnie bardzo dlatego postanowiłam zaangażować całą rodzinę w akcje i zbiór Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Dla nas to wielka radość pomagać chorym dzieciom. Jeśli wśród Was są osoby obdarzone empatią, to dołączcie do nas.
Moja rodzina zawsze uczyła mnie, że trzeba być wrażliwym na krzywdę innych. Dlatego już od najmłodszych lat staram się wspierać różne organizacje charytatywne. Jedną z nich była także Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . To naprawdę satysfakcja, że się komuś pomogło. Mam nadzieję, że takich osób będzie więcej.
Róża

Re: Lubicie pomagać?

Post autor: Róża »

Na pewno warto byłoby się w pierwszej kolejności zastanowić, co konkretnie mogłoby pomóc Wam. Wiem, że jeśli męczą Was problemy z tarczycą, to powinniście dobrze zastanowić się nad tym, co mogłoby pomóc Wam w skutecznej poprawie Waszego zdrowia. To bardzo ważna rzecz, sami się o tym przekonajcie już teraz.
ODPOWIEDZ