Medycyna estetyczna - czy warto?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
0didżej0

Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: 0didżej0 »

Zdarza się tak że nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.
Awatar użytkownika
florcia
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2020, 22:52

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: florcia »

Ja jestem takiego zdania, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli ktoś ma jakieś kompleksy, chce coś sobie poprawić to ma tutaj ułatwioną drogę. Ale też trzeba wybrać dobrego lekarza który ma już doświadczenie i masę zadowolonych klientów, wtedy będziemy mogli być spokojni o nasz efekt. Z takich naprawdę dobrych lekarzy to wiem, że pracują w Centrum Damiana https://damian-cme.pl/ . Moja siostra u nich była i z efektu jest mega zadowolona.
Nańka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Nańka »

Każdy ma inne potrzeby więc nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. To zależy też jaki zabieg planujesz bo medycyna estetyczna to bardzo szerokie pojęcie, tu się wlicza ogrom przeróżnych zabiegów. Na https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ poczytaj o depilacji laserowe - to akurat godny uwagi zabieg
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: kisianka »

Jeśli ktoś czuje się niepewnie odnośnie swojego wyglądu to czemu ma sobie nie pomóc. A przecież wiadomo, że medycyna estetyczna jest najlepszym do tego rozwiązaniem. Ja sama myślę czy się nie wybrać na kilka zabiegów upiększających do kliniki Novoderm https://novoderm.pl/ . Czytałam, że mają świetne opinie i masę zadowolonych klientów.
mórarka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: mórarka »

Jasne, że warto! Osobiście opieram się na zabiegach realizowanych w gabinecie https://www.lfmedicalclinic.pl/oferta . Poprawiłam twarz, usta, włosy jak i całe ciało, gdyż widziałam tam jakieś niedoskonałości. Zmodyfikowanie niedoskonałości było moim marzeniem od najmłodszych lat, bardzo się cieszę, że to już za mną!

narożniki tekturowe producent
Ławska Aanna

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Ławska Aanna »

https://face-med.pl/ tu się kompleksowo zajmują medycyną estetyczną. Jak najbardziej polecam. Współpraca bardzo dobra, zabiegi różnorodne, więc myślę, że po prostu każdy bez problemu znajdzie coś tu dla siebie. Ceny jak na okolicę uważam za po prostu rozsądne. Dla mnie takie zabiegi to po prostu odskocznia od rzeczywistości.
biśka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: biśka »

Pewnie, ja także jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi i jeśli coś bardzo nam przeszkadza, to dlaczego mamy tego nie zmienić? Ja np. zawsze miałam kompleks na punkcie swoich ust. Od wielu lat zastanawiałam się nad ich powiększeniem, jednak rodzice mi to odradzali. W końcu zapisałam się na wizytę powiększenia ust w Łodzi i nie żałuję. Uzyskałam świetny naturalny efekt. Warto pamiętać, że dopiero po 2 dniach usta uzyskują pożądaną objętość. Efekt powiększenia ust trwa od 9 do 12 miesięcy.
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 170
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: pamela »

U mnie na opadające policzki bardzo sprawdził się zabieg za pomocą nici liftingujących. Bardzo ładnie przywróciło mi dawny kontur twarzy i fajnie odmłodziło mnie. Zabieg rewelacyjny i mogę polecić. Ja wykonywałam go w klinice https://artederm.pl/ a nici Aptos to nowoczesna i mało inwazyjna metoda liftingu twarzy i ciała.

pc suite sony xperia s
ODPOWIEDZ