Migrena

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
travel
Posty: 121
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Migrena

Post autor: travel »

Pomóżcie! Co będzie najbardziej skuteczne, jeśli chodzi o leczenie migreny? Brakuje mi pomysłów, a ja czasem po prostu już nie daję sobie rady.
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Migrena

Post autor: ber002 »

Wiesz co bym Ci polecała? Sprawdzić sobie, w jaki sposób działa zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Jest to wszystko możliwe w nowoczesnych klinikach i jedną z nich jest http://neurolog-szymanski.pl/ Czy w ogóle słyszałaś już o takiej metodzie? Sprawdzałeś? Bo jeśli jeszcze nie, to uwierz - warto.
Awatar użytkownika
emilka902
Posty: 81
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:31

Re: Migrena

Post autor: emilka902 »

Właśnie chciałam polecić dr Szymańskiego i zabieg z użyciem botoksu, ale widzę, że już mnie ktoś wyprzedził. To świadczy jedynie o tym, że taki zabieg faktycznie może dać pożądane efekty. Warto pozbyć się bólu migrenowego, jeśli jest ku temu okazja. Toksyna botulinowa blokuje i hamuje uwalnianie cząsteczek, które pobudzają stan zapalny, który powoduje ból. Tak to działa, zabieg trwa kilka minut i gotowe.
Awatar użytkownika
travel
Posty: 121
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Migrena

Post autor: travel »

Dodam jeszcze, że tabletki niestety aż tak mi już nie pomagają na początku. Czy faktycznie jest aż tak duża szansa, że ta toksyna botulinowa mi pomoże? Jestem skłonna się zdecydować, ponieważ czytałam, że skutki uboczne pojawiają się rzadko i w razie czego są odwracalne, więc myślę, że niczym nie ryzykuję. Gdzie mogę znaleźć gabinet tego neurologa, o którym piszesz?
Awatar użytkownika
izka2
Posty: 130
Rejestracja: 14 gru 2018, 18:22

Re: Migrena

Post autor: izka2 »

To fakt bardzo dobrym sposobem na radzenie sobie z migreną jest botoks gdzie jego prawidłowa nazwa to toksyna botulinowa. Na stronie jaką jest http://www.migrena-botulina.pl Dowiesz się na ten temat znacznie wiecej. Jak męczy Cię to schorzenie to nie ma na co czekać, walcz z tym bez użycia leków przeciwbólowych.
minp

Re: Migrena

Post autor: minp »

Miałam takie migreny, nic nie pomagało, żaden cudowny produkt nie zadziałał i żyłam z tym bólem, niezdatna do pracy, czy nawet do takiego codziennego funkcjonowania. Na szczęście poszłam po pomoc do dobrego specjalisty, bo skorzystałam z usług profesora Wojciecha Kozubskiego, który prowadzi konsultacje neurologiczne w Poznaniu: https://www.poznan-neurolog.pl/oferta/leczenie-migreny On mnie oczywiście dokładnie zbadał, wykonał szereg kompleksowych badań, by określić stan mojego zdrowia i wydać diagnozę. Później już odbyło się udane leczenie. Obecnie żyję już bez bólu głowy i bez migren, polecam.
Minesota

Re: Migrena

Post autor: Minesota »

Moja koleżanka cierpiła strasznie z powodu migren i obecnie leczy się w Centrum Medycyny Konopnej. Była tam na konsultacji i badaniach. Lekarze dobrali odpowiednie leczenie marihuaną medyczną. Placówka jest w Warszawie, ale istnieje też możliwość wizyt online - i Ola tak właśnie robi.
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: Migrena

Post autor: kamilla »

W przypadku uciążliwych bólów głowy jak najszybciej warto wybrać się do lekarza urologa i przejść diagnostykę. Na pewno w placówkach https://zdrowie.pzu.pl/ uda się znaleźć takiego lekarza, mają one poradnie wykonujące diagnostykę obrazową. Adresy można znaleźć na wskazanej stronie.
ODPOWIEDZ