Na jednej linie Blog podróżniczy o górach

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
andżelika żak
Posty: 15
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:52

Na jednej linie Blog podróżniczy o górach

Post autor: andżelika żak »

Na jednej linie Blog podróżniczy o górach https://najednejlinie.pl/tatry/, polecam interesujący blog nie tylko dla miłośników gór. Oprócz praktycznych poradników i informacji dla wspinaczy znajduje się tam też wiele ciekawych przygód z wypraw górskich, możemy poczytać o zwyczajach ludzi, bogatej faunie i florze i podziwiać wspaniałe widoki na filmach oraz zdjęciach. Polecam
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 14
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:21

Re: Na jednej linie Blog podróżniczy o górach

Post autor: nwkagnieszka »

Ja też chciałam założyć własnego bloga i na nim zarabiać, tutaj dowiedziałam się bardzo przydatnych rzeczy https://finanse.net.pl/jak-zarabiac-na-blogu/.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Na jednej linie Blog podróżniczy o górach

Post autor: elena »

A trafiliście już na blog Korzenie i Skrzydła? Tutaj https://korzenieiskrzydla.pl/ macie bezpośredni namiar. Jak dla mnie fajne tematy poruszają - blog jest ogólnotematyczny, dla każdego coś się znajdzie. Są tematy typowo babskie, jak i typowo męskie. Ja lubię takie blogi, bo nie ma na nich nudy.
Wenekix

Re: Na jednej linie Blog podróżniczy o górach

Post autor: Wenekix »

Blogi, takie jak https://seo-design.pl/nieruchomosci-na- ... pic-tanio/", to również doskonałe źródło praktycznych porad i wskazówek. Często znajduję tam informacje, które pomagają mi w codziennym życiu – od przepisów kulinarnych po porady dotyczące organizacji czasu. Dzięki temu mogę wprowadzać drobne zmiany, które znacząco poprawiają jakość mojego życia.
ODPOWIEDZ