Na problemy psycholog

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Krzysztofk40
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:05

Na problemy psycholog

Post autor: Krzysztofk40 »

Jako osoba z poważnymi dolegliwościami natury psychologicznej powiem tyle, że bez fachowej pomocy P. M. Molędy http://psychologmoleda.pl/ nie byłoby mnie tutaj. Brakowało mi chęci życia, lecz po terapii psychologicznej jest znacznie lepiej i zacząłem myśleć inaczej. Moim kolejnym problemem była niska samoocena z którą również rozprawił się psycholog.
Naprawdę nie ma co bać się wizyty u psychologa. Warto nawet z niewielkimi na pozór problemami korzystać z takich usług.
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 143
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: Na problemy psycholog

Post autor: edzia »

Każde problemy psychologiczne mogą objawiać się czymś innym. Tak czy inaczej, warto wiedzieć do kogo się z nimi zgłosić. Poczytajcie sobie na przykład o panu Dominiku Haaku: https://dominikhaak.pl/o-mnie/ . To świetny specjalista z zakresu psychologii i seksuologii.
Awatar użytkownika
agnes
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2019, 18:05

Re: Na problemy psycholog

Post autor: agnes »

Nie można bagatelizować tak poważnych objawów. O swoje zdrowie psychiczne trzeba dbać i na pewno konsultacja z psychologiem będzie świetnym pomysłem. W klinice PsychoMedic w Łodzi można się umówić na wizytę z psychologiem. Nie ma się co bać rozmowy ze specjalistą. On chce pomóc.
Awatar użytkownika
MartinnO
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:51

Re: Na problemy psycholog

Post autor: MartinnO »

Rzeczywiście psycholodzy mogą pomóc na bardzo wiele problemów. Jeżeli borykacie się z uzależnieniami od alkoholu, internetu itp. czy też waszym problemem jest stres, depresja, to zajrzyjcie sobie na stronkę http://poradniasalomon.com.pl/blog/ Znajdziecie tu poradnie z Łodzi, gdzie na pewno otrzymacie pomoc na najwyższym poziomie. Takie problemy trzeba jak najszybciej rozwiązywać.
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 131
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:21

Re: Na problemy psycholog

Post autor: dominika »

Im wcześniej wybierzecie się do psychologa, tym lepiej dla Was. Tym bardziej jeśli czujecie potrzebę takiej wizyty. Na stronie http://melka-roszczyk.pl/terapia-indywidualna/ poczytacie o terapii indywidualnej u doktor Melki-Roszczyk. Polecam ją z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
amelka87
Posty: 120
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:57

Re: Na problemy psycholog

Post autor: amelka87 »

Ja trafiłam ostatnio na http://www.psychoterapia-wro.pl/kontakt ... g-wroclaw/ i zastanawiam się nad terapią. Już od dłuższego czasu zmagam się z depresją i myślałam, że sama sobie poradzę niestety tak nie jest. Na początek pójdę do psychologa a jeśli będzie trzeba umówię się tez do psychoterapeuty.
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Koralik »

Najlepiej na początku jakiegoś problemu zgłosić się do psychologa, ale jak już przeradza się on na przykład w poważne uzależnienie, to nie ma wyjścia. Wówczas trzeba szukać specjalnego miejsca, gdzie można poddać się leczeniu. Jest takie jeden Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo, o którym bardzo głośno ostatnio. Podobno pracują tam specjaliści z prawdziwego zdarzenia i z powołania. Nikt tak jak oni, z wielkim sercem, nie podchodzi do pacjentów.
Awatar użytkownika
Ulka
Posty: 131
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:50

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Ulka »

Mi zdecydowanie pomogła psychoterapia dla dorosłych w poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/psychoterapia-dla-doroslych/ . Placówka ta znajduje się we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z efektów mojej terapii.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 93
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Na problemy psycholog

Post autor: fiona45 »

Jak chcecie profesjonalną opiekę psychologa to warto zadzwonić pod numer na 42 644 44 44 . Nie warto bać się psychologa , bo wiele osób szuka takiego rozwiązania i nie ma czego się wstydzić.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 240
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:01

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Angela »

Jak szukacie odpowiedniego psychologa to zdecydowanie polecam wybrac sie do prywatnej kliniki Medox w Nowym Modlinie. http://medox.org.pl/ Oni skupiają najlepszych psychologow moim zdaniem z okolic Warszawy. Smialo mozna sie do nich wybrac
Awatar użytkownika
Hanna74
Posty: 62
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:01

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Hanna74 »

Oczywiście, że tak. Możecie zamykać się ze swoimi problemami, ale nigdy nie prowadzi to do niczego dobrego. Ja bym postawił na wizyty w takich miejscach jak http://rodziceidzieci.com bo to może być dla Was odpowiednim wyjściem. W końcu chodzi o problemy, które dotyczą Waszych bliskich.
Awatar użytkownika
porcelanowa
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Re: Na problemy psycholog

Post autor: porcelanowa »

Psycholog może pomóc w wielu różnych sytuacjach. Dlatego jeśli czujecie na sobie presję problemów to powinniście jak najszybciej udać się właśnie do psychologa. Na stronie http://melka-roszczyk.pl/ zapoznacie się bliżej z ofertą pani dr Marty Melki-Roszczyk.
Awatar użytkownika
Wilson
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:11

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Wilson »

Tutaj https://psychologiazaburzen.pl/borderline/ macie sprawdzonego psychologa. Mi pomógł w wielu sprawach, dlatego jak najbardziej polecam to rozwiązanie. Znajdziecie tam rzetelną pomoc w psychoterapii, a leczenie należy zacząć właśnie od tego. Dajcie znać co uważacie, bo według mnie naprawdę warto.
Czasami zdarza się w życiu tak wspaniała chwila, że człowiek boi się następnej, bo wie, że lepiej już być nie może. Tak właśnie się czułam.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Na problemy psycholog

Post autor: sersosi »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem https://psychologia-solutio.pl/terapia-par-poznan/
Awatar użytkownika
kamila
Posty: 99
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:24

Re: Na problemy psycholog

Post autor: kamila »

Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele osób korzysta z pomocy psychologa. Ja sama, ze swojej strony mogę polecić platformę https://wetalk.pl/ Korzystam z niej przeszlo pół roku i czuję się znacznie lepiej. Można powiedzieć, że odżyłam i dostrzegam drobne rzeczy i cieszę się chwilą. W końcu.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 97
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Na problemy psycholog

Post autor: twist »

Uważam, że warto wybrać się na terapię do psychologa. Ja otrzymałam profesjonalną pomoc psychologiczną w placówce Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: http://www.terapiapoznan.pl/ . Jestem bardzo z niej zadowolona.
Róża

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Róża »

Tak, zdecydowanie. Przecież dzisiaj dostęp do pomocy psychologicznej jest zdecydowanie ułatwiony. Wystarczy zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ by samemu przekonać się, jak łatwo dzisiaj możecie dostać się na odpowiednią terapię. Na pewno nie ma co z tym zwlekać, bo temat jest niesamowicie istotny.
Kaśkaa23

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Kaśkaa23 »

Jeśli mówimy o krótkotrwałych skokach adrenaliny, to nie jest źle. Problem pojawia się w chwili, gdy stres jest permanentny, bo może wtedy bardzo negatywnie odbić się na Waszym zdrowiu. Właśnie dlatego warto byłoby wybrać się do kliniki psychomedic, do której kontakt znajdziecie w https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i przepracować swoje problemy ze specjalistą. To zdecydowanie najrozsądniejsza droga.
ajkj

Re: Na problemy psycholog

Post autor: ajkj »

Naprawdę dobrze cię rozumiem. Kiedyś uważałam, że nie mogę pójść do psychologa, bo to wstyd, bo ktoś się o tym dowie i będzie o mnie plotkował, itp. Później jednak zmądrzałam :), może to dlatego, że teraz o wiele więcej mówi się o zdrowiu psychicznym, co doceniam. Do psychologa chodzę od jakiegoś czasu i jestem niesamowicie zdziwiona tym, jak moje życie się odmieniło. Chodzę do Pracowni Psychologicznej Kontra https://www.kontra-garwolin.pl/psycholo ... ia-zdrowia w Garwolinie, tam z psychologiem pracuje nad sobą. Nad swoją odpornością psychiczną, ze stresem, itp. To mi naprawdę bardzo pomaga, polecam.
ollka

Re: Na problemy psycholog

Post autor: ollka »

Powiem wam, że ja zastanawiam się nad https://justynasabala.pl/ . Ogólne tutaj terapia odbywa się na naprawde wysokim poziomie i przede wszystkim Pani Justyna ma bardzo dobre podejście do pacjentów
donna

Re: Na problemy psycholog

Post autor: donna »

Doskonale zdaję sobie sprawę, że terapia indywidualna dla młodzieży warszawa jest kosztowna, ale ja nie będę się nad tym zastanawiać. Jeśli moje dziecko potrzebuje takiej pomocy, to takową ode mnie otrzyma. Mam nadzieję, że to rozumiecie i wspieracie mój pogląd ogólnie.
Awatar użytkownika
Pawpaw
Posty: 95
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:35

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Pawpaw »

Psychoterapia może być kluczowa w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi i emocjonalnymi. Na stronie psychoterapia-skawinska.pl/psychoterapia-indywidualna/ dowiesz się więcej o podejściu terapeutki, jej doświadczeniu i oferowanych formach pomocy. Znajdź wsparcie i zacznij swoją drogę do lepszego samopoczucia.
Sandraa

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Sandraa »

Często zdarza się, że nie radzimy sobie z pewnymi problemami dotyczącymi naszych emocji czy relacji z innymi. Pewne sytuacje przerastają nas i nie potrafimy ich sami „udźwignąć” W takiej sytuacji warto udać się do psychologa gdzie skuteczna może okazać się psychoterapia psychodynamiczna Dzięki takiej pomocy mamy szansę odzyskać równowagę psychiczną.
dosiaa

Re: Na problemy psycholog

Post autor: dosiaa »

Myślę, że skoro jesteśmy przy tym temacie, to warto też tutaj napisać, że są różni ludzie i różne mają też podejście do życia itd. Dlatego według mnie warto tutaj wspomnieć o artykule https://www.pracowniakreska.com/kto-to- ... rowertycy/ - gdzie chociażby możecie więcej dowiedziec się - czym charakteryzuje się introwertyk? Jakie są jego cechy zachowania itd.
Gość

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Gość »

Z reguły na pierwszy kontakt w przypadku potrzeby skonsultowania się, a następnie ewentualnie diagnozy, właściwym specjalistą będzie psycholog kliniczny lub w przypadku poważniejszych problemów psychicznych lub emocjonalnych - psychiatra.
aśkaa

Re: Na problemy psycholog

Post autor: aśkaa »

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości pomocy psychologicznej, rozważ skorzystanie z usług oferowanych przez warszawa psycholog dziecięcy Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ich propozycje są atrakcyjne, a prowadzone terapie cechuje profesjonalizm. Może to być trafny wybór dla osób poszukujących wsparcia psychologicznego.
ODPOWIEDZ