Nowoczesne meble kuchenne

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
sersósi

Nowoczesne meble kuchenne

Post autor: sersósi »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://www.kdmax.pl
Tuśka

Re: Nowoczesne meble kuchenne

Post autor: Tuśka »

Przyda się. Remont kuchni spędza mi sen z powiek. Przeglądam aranżacje, czytam poradniki. Mam nadzieję, że niedługo dowiem się czego sama chcę w mojej nowej kuchni :) Znajoma poleciła mi sklep internetowy z meblami kuchennymi https://sklep.akord.net.pl/. Przyznam, że wyglądają dobrze. Mąż jest zadowolony z ceny. Także mamy je na swojej liście.
brokuł36

Re: Nowoczesne meble kuchenne

Post autor: brokuł36 »

Ostatnio miałem remont w całym mieszkaniu również i w kuchni. Nie było to nic wielkiego, montowałem tylko listwy sufitowe wcześniej zamówione ze strony https://podlogi24.net/sztukateria-listw ... 621_1.html darzę ich zaufaniem już od jakiegoś czasu, ponieważ za naprawdę niską cenę mogę kupić produkty wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
bartlomiejwysocki
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2020, 15:20

Re: Nowoczesne meble kuchenne

Post autor: bartlomiejwysocki »

Tuśka pisze: ↑17 lis 2020, 3:57 Przyda się. Remont kuchni spędza mi sen z powiek. Przeglądam aranżacje, czytam poradniki. Mam nadzieję, że niedługo dowiem się czego sama chcę w mojej nowej kuchni :) Znajoma poleciła mi sklep internetowy z meblami kuchennymi sklep akord. Przyznam, że wyglądają dobrze. Mąż jest zadowolony z ceny. Także mamy je na swojej liście.
Co do poradników, to polecam sprawdzić sobie tego bloga http://maps.google.si/url?q=http://agdchrosciel.pl/, dużo wartościowych informacji i wszystko kuchni, od akcesoriów aż po duże AGD.
Niki

Re: Nowoczesne meble kuchenne

Post autor: Niki »

Piękne meble kuchenne na wymiar w stylu jaki wam się podoba, wykonuje firma SLS Meble - https://slsmeble.pl/. Firma nie korzysta z podwykonawców, wszystkie prace wykonywane są przez ich pracowników, co znacznie skraca drogę projektant - wykonawca, przyśpiesza pracę i sprawia, że wszystkie prace są wykonane z należytą starannością. Firma zajmuje się wszystkim kompleksowo - przygotowują projekty koncepcyjny i wykonawczy, wizualizację. Wszystko dopasowują do potrzeb klienta, i dbają o to by całość była maksymalnie funkcjonalna.
ODPOWIEDZ