Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Krzyś

Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: Krzyś »

Cześć!!
Wszystkie osoby, które zainteresowane są nie tylko modą i urodą, ale również ciekawostkami ze świata przemysłu, gospodarki czy też poradami z zakresu prawa pracy, powinny zajrzeć na portal tematyczny https://joblife.pl. Znajdują się tam różne informacje, poruszające takie tematy jak prawo pracy, przepisy BHP, zarobki, techniki produkcji, technologie przemysłowe i wiele więcej! Polecam zbiór artykułów na medal, w tym przedstawiający w szczegółach wybuch w Czarnobylu. Gorąco polecam do odwiedzin i komentowania!
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: mordka31 »

Prowadzenie firmy związanej z przemysłem, wymaga nieustannego dbania o rozwój. W tym wypadku wdrożenie systemów informatycznych pozwoli na jak najlepsze osiągnięcie efektów w przyszłości. Jeśli więc potrzebujesz takiego konkretnego wsparcia w tym temacie skorzystaj z https://entra-group.eu/oferta/wdrozenia ... atycznych/ gdzie trafisz na konkretne informacje i pomysły, a także rady w tym obszarze.
Jaśko

Re: Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: Jaśko »

Niestety ja za bardzo nie mam czasu aby śledzić takie nowości przemysłowe i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to mi zależy na tym, aby w mojej firmie były maszyny najwyższej jakości. W takiej sytuacji polecam każdemu doskonałe maszyny od https://www.zemat.com/pl które charakteryzują się bardzo wysoką jakością.
Baśka

Re: Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: Baśka »

No dobra jak już mowa o nowościach przemysłowych to najbardziej interesuje mnie to jak udało Wam się stworzyć stanowiska robocze dostosowane do tych wszystkich wytycznych. I tak jak szukałam jakiś informacji na ten temat to miedzy innymi znalazłam ich ofertę https://mechanica.pl/platformy-robocze-vacustand-vsi/ która to jest bardzo dobrą i konkretną ofertą. Także warto z tego skorzystać.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: Kamila93 »

Robotyzacja produkcji - jak zacząć?
Wszyscy wiedzą, że coraz więcej Przedsiębiorstw wdraża rozwiązania związane z Industry 4.0. Technologie te poprawiają efektywność, wzmacniają konkurencyjność i zapewniają wysoką jakość wynikającą z precyzji i 100% powtarzalności jaką dostarczają roboty. Robotyzacja produkcji jest coraz powszechniejsza w wielu branżach. Często jednak słyszymy pytania od czego zacząć wdrażanie robotów i jak powinna wyglądać robotyzacja produkcji. Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań by robotyzacja procesów stała się łatwa. Po pierwsze zobacz nasze e-booki przygotowane na podstawie wielu doświadczeń z licznych wdrożeń w różnych gałęziach przemysłu. Po drugie zachęcamy do kontaktu i zobaczenia robotów w działaniu, dodatkowo opowiemy o chwytakach, czujnikach, transporterach, stołach wibracyjnych, systemach wizyjnych i innych elementów, które powodują, że możliwa jest robotyzacja każdego rodzaju produkcji. Korzystając z naszych doświadczeń, sprawisz, że robotyzacja produkcji będzie efektywna, szybka i łatwa. Robotyzacja to wybór odpowiedniego robota przemysłowego, cobota i stołu wibracyjnego.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://corobotics.pl/robotyzacja-i-aut ... ak-zaczac/ Pozdrawiam.
Łania29

Re: Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: Łania29 »

Rzeczywiście to bardzo ciekawe zagadnienie. Automatyka i automatyzacja procesów produkcyjnych rozwijają się coraz bardziej. To między innym pokłosie braku rąk do pracy, choć robotyzacja w niektórych branżach rozwijała się bardzo prężnie i bez tych braków. Zajrzyjcie proszę do tego bloga - https://fitech.pl/blog/fitech-opinie/ .W jakich branżach automatyzacja się opłaca ? a jakich mniej ? Jaki jest najlepszy moment na wprowadzenie automatyzacji ? - poznacie zdanie fachowców, ludzi z branży. Fitech jest przykładem firmy, która posiada wieloletnią praktykę we wdrażaniu automatyzacji w różnego typu przedsiębiorstwach. Nabyte doświadczenie pozwala zaplanować i zrealizować proces wdrażania sprawnie i praktycznie bez szkód dla ciągłości produkcji.
tośkaa

Re: Nowości przemysłowe - serwis Joblife.pl

Post autor: tośkaa »

Możesz rozważyć ofertę firmy https://kht-group.com , jeśli potrzebujesz zbiorników higienicznych. Ich produkty wyróżniają się solidną jakością i korzystnym stosunkiem jakości do ceny.
ODPOWIEDZ