Ochrona antywirusowa

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Ochrona antywirusowa

Post autor: mordka31 »

Tak naprawdę najważniejszym aspektem jeśli chodzi o programy antywirusowe jest ich jakość i dopasowanie do zmieniających się potrzeb i trendów. Dlatego też zadbaj o swoją własną dokumentację dzięki https://www.kaspersky.pl/ i postaw na najlepszą jakość!
Awatar użytkownika
bodis
Posty: 95
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:39

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: bodis »

Wiele osób zastanawia się czy zdecydować się na bezpłatną ochronę antywirusową czy też też wersje płatną. Lektura tego artykułu https://bitdefender.pl/podstawowa-ochro ... -z-wersja/ można w tym wypadku okazać się pomocna. Myślę, że warto dobrze zastanowić się nad takim wyborem, aby podjąć odpowiednią decyzję.
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: truvo »

Możliwe, że są jakieś bezpłatne programy antywirusowe jednak ja mam w firmie https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-protection i mam zapewnioną całkowitą ochronę. Jestem zadowolony, a swoją drogą jak za pewność i bezpieczeństwo cena jaką musimy zapłacić za licencję jest bardzo niska. Szczególnie w sklepie Vebo.pl zaopatruje się u nich w wiele programów i zawsze mogę liczyć na korzystne ceny.
Awatar użytkownika
termia33
Posty: 29
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:14

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: termia33 »

Ochrona antywirusowa jest naprawdę bardzo potrzebna. Musimy się odpowiednio zabezpieczać przed atakami w sieci. Zgadzam się z tym, że taka ochrona powinna być naprawdę dobra, żebyśmy mogli być spokojni. Ja skorzystałam z https://gdata.pl/ i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 137
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:34

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: paralaksa »

Odpowiednie oprogramowanie warto załatwić u firmy http://excellentwizards.pl/ moiom zdaniem to bardzo fajna i solidna firma, która z pewnością wam pomoże w odpowiednim działaniu, zwłaszcza jezeli chodzi o programy
nąsa

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: nąsa »

termia33 pisze: ↑21 cze 2020, 10:39 Ochrona antywirusowa jest naprawdę bardzo potrzebna. Musimy się odpowiednio zabezpieczać przed atakami w sieci. Zgadzam się z tym, że taka ochrona powinna być naprawdę dobra, żebyśmy mogli być spokojni. Ja skorzystałam z https://gdata.pl/ i bardzo sobie chwalę.
ja też pewnie skorzystam
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 171
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: pamela »

Nie tylko ochrona antywirusowa się liczy bo Usecrypt https://mamstartup.pl/usecrypt-w-gronie-czlonkow-amcham jako jedyna aplikacja sprawdza, czy nasz telefon nie został zhakowany, dzięki temu że użytkownik ma pewność, że jego telefon nie nagrywa oraz nie podsłuchuje użytkownika

poziom cukru dwie godziny po posiłku
ODPOWIEDZ