Okrągłe lustra

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
winiś

Okrągłe lustra

Post autor: winiś »

Cześć! Dajcie znać proszę, gdzie oprócz Bonami mogę jeszcze kupić tego rodzaju okrągłe lustra? Ja oczywiście pewnie i tak zdecyduję się na Bonami, bo jestem ich wielkim fanem, ale chciałbym choćby pod kątem czystego porównania móc zobaczyć, w jaki sposób do tego zagadnienia podchodzą także inne firmy z tego szerokiego segmentu e-commerce. Pozdrowienia!
uśka

Re: Okrągłe lustra

Post autor: uśka »

Ja swoje lustro kupiłam w sklepie internetowym meblowym - zobacz tu https://www.edinos.pl/glamour-lustro-maos-zlote To lustro od razu mi się spodobało. Ale w tym sklepie znajdziesz też inne lustra okrągłe. Wejdź w zakładkę wnętrza i tam znajdziesz interesujące cię lustra.
Janusz

Re: Okrągłe lustra

Post autor: Janusz »

Ładną ozdobą salonu będzie lustro. Warto zobaczyć tę ofertę tu https://www.miloohome.pl/pomieszczenia/ ... ustra.html Tu jest duży wybór, lustra eleganckie o modnych wzorach. Są też lustra okrągłe. Mi najbardziej spodobało się lustro Ezra.
Gonia6

Re: Okrągłe lustra

Post autor: Gonia6 »

Lustro do łazienki przyklejane to rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z estetyką. Jest to wybór dla osób , którzy cenią sobie minimalizm i nie chcą by widoczne były elementy montażu. Poprawnie zamontowane lustro nie tylko służy codziennym potrzebom, ale również staje się częścią designu łazienki. Warto pamiętać, że dobór odpowiedniego kleju jest kluczowy dla takiego montażu.
ODPOWIEDZ