Opakowania dla branży ogrodniczej

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Księżniczka
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2019, 8:55

Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: Księżniczka »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy BISS. Firma ta produkuje najlepsze opakowania dla branży ogrodniczej, spożywczej, chemicznej, mięsnej i cukierniczej. Firma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Awatar użytkownika
Ulka
Posty: 124
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:50

Re: Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: Ulka »

Przy okazji polecam też rzucić okiem na stronę firmy https://www.amtkartony.pl/. Jest to producent opakowań tekturowych. W różnych branżach mogą się one przydać.

uszkodzona świeca zapłonowa objawy
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: kamilla »

A ja bym radziła sprawdzić ofertę https://yanko.com.pl/ , myślę że na wiele produktów z branży ogrodniczej ten producent jest w stanie wykonać solidne i pasujące opakowania. Mogą to być opakowania i z folii, zadrukowanej giętkiej, i woreczki foliowe w tym strunowe i opakowania papierowe, w tym takie z papieru barierowego czy kreszowanego. Wszystko zależy od oczekiwań i zapotrzebowania, firma ma elastyczną ofertę.
Karolla

Re: Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: Karolla »

Wysokiej jakości laminaty spożywcze od renomowanego producent laminatów spożywczych to gwarancja ochrony żywności na każdym etapie dystrybucji. Strona https://www.efekt.eu/oferta/laminaty przedstawia szeroką gamę produktów, które spełniają rygorystyczne normy branżowe.
emma

Re: Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: emma »

Wiem że przeróżne opakowania można zamówić w sklepie Pakolandia a jest tam też folia bąbelkowa którą się wykorzystuje najczęściej do zabezpieczania delikatnych przedmiotów podczas transportu.
Nikka7

Re: Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: Nikka7 »

Jakość i trwałość to kluczowe cechy, które wyróżniają dobrego producenta opakowań foliowych. Firma Efekt, jako producent opakowań foliowych dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferuje opakowania, które spełniają te kryteria. Zapoznaj się z pełną ofertą na https://www.efekt.eu/oferta/rozne.
Monia7

Re: Opakowania dla branży ogrodniczej

Post autor: Monia7 »

Opakowania tekturowe są idealnym wyborem dla firm, które chcą dbać o środowisko i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo swoim produktom. Są one lekkie, łatwe w recyklingu i dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Więcej informacji na temat opakowań tekturowych można znaleźć na stronie: https://tarnopak.pl/opakowania-malej-pojemnosci/. To doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która ceni sobie ekologię i funkcjonalność
ODPOWIEDZ