Pogrzeb..

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Pogrzeb..

Post autor: truvo »

Cześć...
dzisiaj ze smutnym tematem niestety... zmarł mój dziadek i potrzebny mi sprawdzony dom pogrzebowy warszawa wola generalnie chodzi mi o profesjonalną firmę, która bardzo dobrze zorganizuje pogrzeb.
Dziadek był świetnym człowiekiem i mam obowiązek zrobić mu godny pogrzeb.
Wiem, że to smutne ale może jest tu ktoś z okolicy i może coś polecić? :(
Awatar użytkownika
[email protected]
Posty: 18
Rejestracja: 22 lip 2019, 10:46

Re: Pogrzeb..

Post autor: [email protected] »

niedawno byłam na ceremonii pogrzebowej mojej przyaciółki. Wszystkim zajął się zakład pogrezbowy https://zaklad-pogrzebowy-warszawa.funebre.pl . Całe pożegnanie było bardzo dobrze zorganizowane .Profesjonalne podejście , wyrozumiałość i cierpliwość.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Pogrzeb..

Post autor: mordka31 »

Ogromne kondolencje... jeśli chcesz, aby ktoś zajął się działaniami typy nagrobki lub potrzebujesz jakieś niewielkiej naprawy, to polecam firmę http://www.nagrobkiedistone.pl/ która bardzo dobrze działa. Są niezwykle wyrozumiali i potrafią rozmawiać z klientem w tym trudnym dla niego czasie.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Pogrzeb..

Post autor: jorahmormontrip »

Faktycznie, wybór zakładu pogrzebowego to ważna sprawa. Chyba każdy członek rodziny w tym czasie przechodzi trudne dni, dlatego warto wybierać zakłady, które przeprowadzą bliskich przez wszystkie formalności. Na pewno w stolicy w grę wchodzi zakład http://www.elizjum-warszawa.pl/ Śmiało możecie się tam udać po pochówek.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Pogrzeb..

Post autor: Stylowo123 »

Wiem, że temat nie jest łatwy , ale przyjdzie w życiu każdego taki moment, w którym trzeba bedzie skorzystać z pomocy zakładu pogrzebowego. Dlatego warto wcześniej wiedzieć z czyjej pomocy skorzystać. Czytałam o http://jozefgorecki.pl/ , że mają bardzo dobre podejście.
lótkowska

Re: Pogrzeb..

Post autor: lótkowska »

Usługi pogrzebowe https://www.hadeslublin.pl/uslugi zrealizowane należycie pozwoliły nam sprawniej przejść przez ten przykry proceder. Tak to otrzymaliśmy ogromne wsparcie i pomoc na niezmiernie wysokim poziomie. Zwłoki szybko przetransportowano, także i oni zadbali o trumnę. Na własną rękę byśmy tego nie załatwili, cała ceremonia odbyła się bez zakłóceń.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Pogrzeb..

Post autor: Kamila93 »

Pożegnanie bliskiej osoby to bolesne doświadczenie. Nasz zespół pomoże Państwu w zaplanowaniu uroczystości pogrzebowej. Szanujemy ostatnią wolę zmarłego i jego bliskich. Zarówno podczas tradycyjnego pochówku trumnowego, jak i w przypadku kremacji w Kościerzynie, zapewniamy możliwość pożegnania się z najbliższymi w warunkach sprzyjających modlitwie lub kontemplacji. Polecam usługi pogrzebowe ze strony https://pogrzebyeden.pl/uslugi-pogrzebowe/ Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Pogrzeb..

Post autor: jorahmormontrip »

Z góry dziękuje wam wszystkim za pomoc i merytoryczne wpisy, które bardzo mi pomogły, mam nadzieję, że i ja wam pomogę w przyszłości. pozdrawiam serdecznie
johnnybravo

Re: Pogrzeb..

Post autor: johnnybravo »

Co do firmy https://pogrzebymortis.pl/sala-pozegnan/, jeśli zależy Ci na fachowym podejściu i kompleksowej obsłudze, warto się nimi zainteresować. Opinie znajomych mogą być cennym źródłem informacji.
ODPOWIEDZ