Pomysły na biznes

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Modnisia
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:23

Pomysły na biznes

Post autor: Modnisia »

Witam. Poszukuję dobrze zaopatrzonego sklepu medycznego w wyroby medyczne potrzebne do przeprowadzania małych zabiegów chirurgicznych oraz do zaopatrzenia podstawowego gabinetu zabiegowego. Znalazłam sklep internetowy medyczny https://asinos.pl/ i chciałabym się dowiedzieć, czy można na nich polegać. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź.
Miłka

Re: Pomysły na biznes

Post autor: Miłka »

Hej. Dom spokojnej starości w którym pracowałam do niedawna sprzęt i meble medyczne sprowadzał od Innow. Teraz zmieniłam miejsce zatrudnienia i przyuważyłam, że nosze których się u nas używa są identyczne jak te: https://innow.pl/transport/nosze/ , jak się okazało zostały nabyte u tego samego producenta. Widać firma cieszy się zainteresowaniem, dlatego polecam przejrzeć ich katalog- dostępny jest w Internecie, więc nie trzeba specjalnie zamawiać oferty itd.
Deręg64

Re: Pomysły na biznes

Post autor: Deręg64 »

Myślę, że można spróbować z prowadzeniem salonu typu https://www.vox.pl/salon-warszawa-wnetr ... strefa-534. Opcja franczyzy to bardzo opłacalny biznes jeśli nie chcemy ryzykować i zaczynać z czymś od zera. :)
uleńka

Re: Pomysły na biznes

Post autor: uleńka »

Wywoz odpadów niebezpiecznych powinno się zlecić profesjonalnej firmie takiej jak ta skup oleju przepracowanego Nie należy ich wywozić na własną rękę! Niestety wielu ludzi nadal tak robi. My w naszej firmie zadbaliśmy o to by odpadami zajęli się profesjonaliści.
ODPOWIEDZ