Pośrednik kredytowy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 20
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:53

Pośrednik kredytowy

Post autor: katpat »

Pierwsza lepsza pożyczka bez wcześniejszego sprawdzenia i porównania jej z innymi dostępnymi opcjami najczęściej okazuje się nie być dla nas zbyt korzystną. Nie jest jednak takie proste znalezienie tej najlepszej. Nie każdy wie także o tym, że najtańszy kredyt nie zawsze jest tym najlepszym – zwłaszcza przy finansowaniu długoterminowym. Z tego względu zdecydowanie polecam zwrócić się do pośredników kredytowych, którzy będą w stanie pomóc niezależnie od tego w jak trudnej sytuacji się znajdujemy. Doradcy https://splatapozyczek.pl/ to pewność, że wybraliśmy najlepiej.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 28
Rejestracja: 10 cze 2019, 9:59

Re: Pośrednik kredytowy

Post autor: Kordik »

Doradcy kredytowi są teraz bardzo pomocni, ofert jest pełno, a każdy bank ma jakieś swoje minusy i plusy. Doradca pomoże nam dobrać ofertę której potrzebujemy, ale tez pomoże nam, gdy wpadliśmy w długi przez np. chwilówki. Ja miałem taką sytuację i skontaktowałem się ze specjalistami z Habzy, pomogli mi ze spłata chwilówek poprzez kredyt konsolidacyjny i uniknąłem powiększenia zadłużenia.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 15
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:45

Re: Pośrednik kredytowy

Post autor: Kalanss »

Ja nie mogę polecić Wam pośredników ze względu na dodatkowe koszty, które generuje ta usługa. Co prawda jeśli kogoś na to stać, to czemu miałby nie ułatwić sobie życia, ale powiedzmy sobie szczerze mało kto nie ma problemów finansowych. Ze swojej strony mogę polecić Wam blog http://gotowkowice.pl/ , dowiecie sie z niego masy informacji pomocnych przy kredycie
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Re: Pośrednik kredytowy

Post autor: truvo »

Wydaje mi się, że to dobry pomysł albo pośrednik albo doradcy finansowy Płock i tu z okolic to mogę Wam kogoś polecić i wydaje mi się, że profesjonalna pomoc przy sytuacji jaką jest branie kredytu jest warta uwagi. Ofert jest mnóstwo, a nie wiadomo, która z nich będzie najlepsza dlatego warto poradzić się specjalisty. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zaman
Posty: 59
Rejestracja: 20 sie 2019, 0:40

Re: Pośrednik kredytowy

Post autor: zaman »

Z kredytami to różnie może być. Nawet jak na początku spłaca się bez problemu to frankowicze się przekonali, że mogą pojawić się kłopoty ze spłatą w każdym momencie. Tyle, że teraz frankowicze mogą się odwoływać. Z pomocą przychodzą takie firmy jak https://cleverstep.pl/ , które pomogą odnaleźć się w tej kwestii, znają przepisy, sam problem i potrafią pomóc.
Awatar użytkownika
argentynka
Posty: 148
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:27

Re: Pośrednik kredytowy

Post autor: argentynka »

Można też samemu spróbować postarać się o kredyt, w artykule http://tekstowy.net/co-to-kredyt-konsol ... lidacyjny/ znajdują się pomocne wskazówki. Z tymi poradami z pewnością będzie łatwiej.
CieślikF

Re: Pośrednik kredytowy

Post autor: CieślikF »

zaman pisze: ↑25 maja 2020, 11:13 Z kredytami to różnie może być. Nawet jak na początku spłaca się bez problemu to frankowicze się przekonali, że mogą pojawić się kłopoty ze spłatą w każdym momencie. (...)
No niestety tak było do niedawna. Frankowicze oprócz normalnego ryzyka związanego ze spłata kredytów ponoszą jeszcze dodatkowo ryzyko zmiany kursu - ryzyko kursowe. Klienci nie do końca rzetelnie byli informowani przez banki jeśli chodzi o kredyty frankowe.
Znalazłam świetną książkę na temat konkretnych spraw, przypadków jakie miały miejsce w związku z kredytami frankowymi. Jej autorem jest Kamil Chwiedosik.Tej wiedzy nie znajdziesz nigdzie indziej. Dowesz się jak wygrać z bankiem i otrzymasz wskazówki z pierwszej ręki – same konkrety.
ODPOWIEDZ