Praca jako hostessa

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Praca jako hostessa

Post autor: Katarzyna »

Witam serdecznie,
co sądzicie o pracy jako hostessa? Czy Waszym zdaniem mając odpowiednie predyspozycje, warto się na taką pracę zdecydować? Widziałam ostatnio na stronie https://www.individual.pl, że agencja ta cały czas rekrutuje nowe hostessy. Może warto byłoby spróbować swoich sił w takiej pracy?
Awatar użytkownika
Masza
Posty: 56
Rejestracja: 12 mar 2019, 5:03

Re: Praca jako hostessa

Post autor: Masza »

A co sądzicie o tym, aby pójść o krok dalej i pokusić się o pracę modelki? Na pewno samodzielne wejście do branży nie jest łatwe. Na szczęście jednak działają takie agencje http://selective-mgmt.pl/pl/ , które świetnie pomagają w zrobieniu kariery. Co więcej moją na koncie wiele znanych twarzy zarówno damskich, jak i męskich.
Małgosia

Re: Praca jako hostessa

Post autor: Małgosia »

Uważam, że jak najbardziej warto spróbować swoich sił w agencji hostess. Sama w czasie studiów kiedyś pracowałam w tej agencji https://www.agencjainfernal.pl/ i bardzo dobrze wspominam sobie ten czas. Nie ma się nad czym zastanawiać.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Praca jako hostessa

Post autor: elena »

Sama dawno temu pracowałam jako hostessa. I z tego co pamiętam to była fajna praca. Kiedyś trudno było znaleźć oferty takiej pracy. Teraz pomocna będzie agencja pracy tymczasowej, która zapewni nie tylko samo miejsce pracy, ale zorganizuje także wszystko w temacie dokumentów i gwarancji wypłat. Odezwij się do nich http://www.dekrapraca.pl/ . Myślę, że znajdziesz pomoc w znalezieniu odpowiedniej posady.

prana pl
Roksi

Re: Praca jako hostessa

Post autor: Roksi »

Każdy, kto chce zwiększyć swoje szanse na powodzenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, powinien zapoznać się z treścią artykułu dostępnego na stronie https://leasingteam.pl/strefa-kandydata ... rutacyjnej . Ten obszerny materiał dostarcza istotnych informacji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, co rekruterzy mają na myśli, zadając określone pytania, oraz jak skutecznie na nie odpowiedzieć.
antośkaa

Re: Praca jako hostessa

Post autor: antośkaa »

Sprawdzaliście może kalkulator leasingowy ? Rozważam opcję skorzystania z usługi leasingu samochodowego, a według moich obserwacji, oferta tutaj wydaje się być bardzo interesująca.
Liwar

Re: Praca jako hostessa

Post autor: Liwar »

Włączenie technik zarządzania czasem do kultury organizacyjnej firmy może mieć ogromny wpływ na ogólną produktywność i zadowolenie pracowników. Wymaga to jednak zaangażowania zarówno ze strony zarządu, jak i pracowników. Budowanie świadomości na temat znaczenia i metod efektywnego zarządzania czasem można wspierać, korzystając z zasobów takich jak artykuł dostępny pod linkiem https://teoriabiznesu.pl/firma/efektywn ... scu-pracy/ gdzie bardzo dokładnie to opisano.
ODPOWIEDZ