pranie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
kryśka

pranie

Post autor: kryśka »

Mąż zmienił prace i teraz garnitur jest jego codziennym strojem. Gdzie pierzecie? Ma kilka sztuk i nie mam pojęcia , gdzie to dać do czyszczenia. Co ile pierzecie takie garnitury? Przydala by mi się pralnia, ktora nie tylko pierze ale i prasuje. Prasowanie spodni w kancik nie jest moim ulubionym zajęciem.
Elżbieta

Re: pranie

Post autor: Elżbieta »

Ja korzystam z tej pralni tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Jest to pralnia wodno-chemiczna. Nie tylko tu piorę garnitury męża, ale już też zdażyło mi się oddać dywan do czyszczenia. Dla tej pralni nie ma trudnych zadań. A dodatkowo tak jak i moja poprzedniczka nie cierpię prasowania. Ta pralnia elegancko wykonuje i tą usługę. Jesteście z Warszawy to skorzystajcie z tej oferty.
poliś5444

Re: pranie

Post autor: poliś5444 »

Tutaj zadzwoń https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/piaseczno/ . Pralnia bardzo profesjonalna. Kompleksowa obsługa. Szeroki zakres usług. Piorą tapicerki, narożniki, kanapy. Są terminowi, a jakość prania jest naprawdę wysoka. Ja też muszę wykonać pranie narożnika. Sprawdzajcie!
TipTop

Re: pranie

Post autor: TipTop »

Elżbieta pisze: ↑11 kwie 2021, 11:36 Ja korzystam z tej pralni tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Jest to pralnia wodno-chemiczna. Nie tylko tu piorę garnitury męża, ale już też zdażyło mi się oddać dywan do czyszczenia. Dla tej pralni nie ma trudnych zadań. A dodatkowo tak jak i moja poprzedniczka nie cierpię prasowania. Ta pralnia elegancko wykonuje i tą usługę. Jesteście z Warszawy to skorzystajcie z tej oferty.
Potwierdzam. Jak dla mnie Pralnia Warszawianka jest bardzo dobrą pralnią nie tylko w kontekście pralni chemicznej, ale też i wodnej. Poza tym bez problemu można tutaj wyprać np wykładzinę czy dywany.
elkaa

Re: pranie

Post autor: elkaa »

Ostatnio dowiedziałam się, że http://clis.pl/ to firma godna polecenia. Zauważyłam, że obsługa klienta traktuje swoich klientów z ogromnym zaangażowaniem, co może stanowić korzystne rozwiązanie.
rewka

Re: pranie

Post autor: rewka »

Do prania bardzo ważne są dobrej jakości kapsułki. Ja mogę polecić ten sklep jeśli ktoś szuka jakiś fajnych, może też ekologicznych kapsułek i innych rzeczy do prania - https://www.sklepinco.pl/
ODPOWIEDZ