Prezent

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Kasią

Prezent

Post autor: Kasią »

Polecam, fajne i tanieprezenty na dzień nauczyciela bardzo szybka dostawa.
aniuś

Re: Prezent

Post autor: aniuś »

Moja mama interesuję się książkami w każdej wolnej chwili poświęca im czas. Wpadłam na pomysł ze podaruję jej na prezent imieninowy opowieść pt " Moja znikająca połowa " . Zamówiłam ją z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/moja-znikaj ... 13906.html . Świetna książka o więzach rodzinnych, tożsamości, stereotypach.
Joaśka

Re: Prezent

Post autor: Joaśka »

W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie prezentów również na dzień nauczyciela, jak kosz prezentowy który jest uniwersalny i z chęcią obdarowana osoba skorzysta ze słodkości, czy także dobrego wina, bądź likieru w wyjątkowej chwili. Jak będziecie szukali takich możliwości to na pewno warto zwrócić uwagę na SmaczaJama https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na- ... yciela/612 i wybrać odpowiednie wersje pod względem ceny oraz dobrania elementów
Haśka

Re: Prezent

Post autor: Haśka »

A może jakaś ładna zastawa stołowa? Fajną ma np. bolesławiec ceramika. Wyrabiają ją zgodnie z tradycją. Na https://andyceramika.pl/talerze są piękne talerze, kubki, filiżanki czy też imbryki, więc sądzę, że taki prezent to ciekawe rozwiązanie.Myślę, że z takiego prezentu każdy się ucieszy.
ODPOWIEDZ