Przedszkole

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Karolina11
Posty: 52
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:30

Przedszkole

Post autor: Karolina11 »

Najlepsze przedszkole dla dziecka, jakie ?
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 114
Rejestracja: 20 cze 2019, 16:10

Re: Przedszkole

Post autor: Majka »

Ja sobie bardzo chwalę przedszkola prywatne, posyłałam dzieci tylko do takich, najbardziej moje serce skradło https://fiqmiku.pl/. Przedszkole ulokowane jest w zielonym zaciszu, gdzie dzieci mogą szaleć i się wybawić. Duży plus dla pań, które są świetnie wyszkolone. Dzieci się tam nie mają prawa nudzić, organizują im świetne zajęcia.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 21
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedszkole

Post autor: ectatend »

Najlepsze w obecnej chwili moim zdaniem jest prywatne przedszkole Józefów. Warto jest zapewnić swojemu dziecku odpowiednią opiekę.
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Re: Przedszkole

Post autor: Marikaa »

Szukając dobrego przedszkola, to jak najbardziej mogę polecić Wam zapoznanie się z ofertą TEQUESTA ponieważ doskonale rozumieją potrzeby dzieci oraz rodziców. Są m.in na Żoliborzu, więc mamy łatwy dojazd. Nasza córka uwielbia swoje nauczycielki, więc przy rozstawaniu rano nie ma problemów no i zawsze opowiada nam wieczorem co ciekawego robili więc z tej perspektywy zajęcia się także super dobierane :)
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Przedszkole

Post autor: ber002 »

Bardzo chciałabym od przyszłego roku przepisać swoje dziecko do prywatnego przedszkola i podobno Te Vizja może być bardzo interesującym miejscem. Angielski na takim poziomie? Zdecydowanie nie ma tego w żadnej szkole, gdzie sprawdzałam oferty. A jest to język przyszłościowy, więc ważne, aby dziecko się go uczyło.
Awatar użytkownika
hester58
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2020, 11:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Przedszkole

Post autor: hester58 »

Warto sprawdzać opinie, popytać rodziców, jakie przedszkola w okolicy najbardziej polecają.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2020, 16:21

Re: Przedszkole

Post autor: Luizka56 »

Również mogę polecić Tequestę :) Najbardziej ucieszył mnie fakt, że dzieci uczą się w dosyć kameralnych grupkach, dzięki czemu szybciej się ze sobą dogadują, no i rzadziej chorują. Moja pociecha oprócz angielskiego uczy się również hiszpańskiego, a dodatkowo także zapisaliśmy ją na lekcje baletu. Polecamy to miejsce!
anieluś

Re: Przedszkole

Post autor: anieluś »

Moje dziecko jak wraca z przedszkola to chętnie jeszcze maluje kolorowanki , teraz kupiłam jej " Kraina Lodu II Kolorowanka KOLX-9101" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/kolorowanki ... _5605.html . Kolorowanie wpływa pozytywnie na rozwój manualny i ćwiczy koncentrację.Do tej książki są dołączone naklejki, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób
olguś

Re: Przedszkole

Post autor: olguś »

Moje dziecko uczęszcza do przedszkola i zawsze podaje mu przed wyjściem kakao do wypicia. Kupuje Alternativa kakao w proszku fair trade bezglutenowe z tego sklepu tutaj https://www.bee.pl/9258-kakao-naturalne . Przechowuje się go w suchym i chłodnym miejscu.
Kiśka

Re: Przedszkole

Post autor: Kiśka »

W naszej wielopokoleniowej rodzinie mówimy w sumie czterema językami. Zależało nam, żeby dzieci od najmłodszych lat uczyły się języków obcych od przyzwoitych fachowców. Dlatego zapisaliśmy Rysia do Niepublicznego Przedszkola „Promyk” w Szczecinie https://www.promyk.szczecin.pl/zapisy.html realizującego dwujęzyczność. Po roku były widoczne efekty, więc Zosia poszła też do tego samego przedszkola. Oprócz kształcenia językowego dzieci otrzymały bardzo rozbudowaną ofertę zajęć muzycznych, matematycznych i przyrodniczych.
Mówka

Re: Przedszkole

Post autor: Mówka »

Ja nad wyraz sobie chwalę przedszkole do którego uczęszczała moja córka, mianowicie https://fiqmiku.pl/ nie da się nawet opisać słowami jaka super atmosfera tam panuje, mnóstwo ciekawych zajęć dla dzieciaków, przemiłe panie :) Moje dziecko za każdym razem wychodziło stamtąd szczęśliwe :)
Młody

Re: Przedszkole

Post autor: Młody »

Dla każdego pewnie trochę co innego znaczy dobre przedszkole, ma inne oczekiwania i wymagania. My gdy wybieraliśmy przedszkole dla syna patrzyliśmy na wiele aspektów, w tym także na to jakie wyżywienie jest serwowane maluchom. To bardzo ważne, bo okres przedszkolny, to czas gdy dziecko dopiero uczy się smaków i zdrowych (lub co gorsza nie) nawyków żywieniowych. Wybraliśmy placówkę gdzie wyżywienie dostarcza firma Smakuś http://www.smakus.eu/ . Mają oni bardzo smaczne posiłki, skomponowane tak by dzieci jadły zdrowe produkty , a bardzo atrakcyjnej formie - wszystko jest kolorowe, ładnie podane, zachęca do próbowania i jedzenia.
holką

Re: Przedszkole

Post autor: holką »

ja tam bardzo polecam https://fiqmiku.pl/, miejsce spokojne, przyjazne dzieciakom, można przyjść porozmawiać, dowiedzieć się jak to wszystko wygląda. Ja ogólnie uważam, że rozmowy z kadrą pracowniczą są w tym wypadku najważniejsze, to one nas najbardziej uspokajają.
Michał2

Re: Przedszkole

Post autor: Michał2 »

Bardzo dużo osób zastanawia się, do którego przedszkola wysłać dziecko. Wcale mnie to nie dziwi, bo każdy chce znaleźć jak najlepsze miejsce dla swojego dziecka. Według mnie najlepszym wyborem są przedszkola znajdujące trochę poza centrum miasta. Np. przedszkole Nieporęt może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ mają całkiem dobre opinie.
Awatar użytkownika
Klara33
Posty: 67
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:51

Re: Przedszkole

Post autor: Klara33 »

Przedszkolaki dopiero poznają świat, dlatego warto pomyśleć o zajęciach dodatkowych, które połączą naukę z edukacją. Tutaj jest interesujący sposób na zainteresowanie malucha światem chemii i przyrody https://chemical-world.pl/szkoly-przedszkola-i-zlobki/ . Eksperymenty chemiczne są pouczające, angażujące i bezpieczne. Dzieci same będą mogły wziąć udział w warsztatach. Dowiedzą się, jak wygląda erupcja wulkanu czy jak działa suchy lód.
Dżanelka

Re: Przedszkole

Post autor: Dżanelka »

Słyszeliście o https://www.wioski.co ? Wioski inspirują, edukują i wspierają nauczycieli, rodziny oraz całe społeczności lokalne w tworzeniu i prowadzeniu zorientowanych na dziecko i opartych na relacjach międzyludzkich środowisk edukacyjnych dla małych dzieci. Myślę, że Wioski wyznaczyły całkiem nowy standard opieki nad najmłodszymi. Stwarzają środowiska edukacyjne oparte na zabawie i relacjach; przestrzeni, gdzie ich cudowne pomysły oraz człowieczeństwo będzie celebrowane, po to, by stworzyć jak najlepsze możliwości ich rozwoju społecznego, fizycznego i poznawczego.

osobowość schizoidalna przyczyny
baran

Re: Przedszkole

Post autor: baran »

Jeśli chodzi o znalezienie najlepszego przedszkola dla dziecka to http://www.alaikot.pl/ to świetny wybór. Dzięki doświadczonym nauczycielom i stymulującym zajęciom z pewnością zapewni Twojemu dziecku doskonałe wczesne doświadczenie edukacyjne.

zawór czterodrożny działanie
lalalunka

Re: Przedszkole

Post autor: lalalunka »

Ja jestem zdania, że przedszkola językowe sa alternatywą którą należy rozważyć. W Warszawie jest Tequesta - i tam dzieci uczą się angielskiego i hiszpańskiego poprzez zabawę. Poza tym przedszkole ma w czesnym wiele różnych zajęć i to też wpływa na rozwój malucha.
ODPOWIEDZ