psychiatra online

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 37
Rejestracja: 27 lip 2020, 14:10

psychiatra online

Post autor: deborah »

psychiatra online - zastanawiam sie nad taką formą wizyty. Nie powinna się ona zbytnio różnić od tradycyjnego spotkania, jak sądzicie?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 87
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:39

Re: psychiatra online

Post autor: kasiunia »

deborah pisze: ↑04 wrz 2020, 14:08 psychiatra online - zastanawiam sie nad taką formą wizyty. Nie powinna się ona zbytnio różnić od tradycyjnego spotkania, jak sądzicie?
Myślę ,że po prostu trzeba spróbować i się samej przekonać. Może pierwsza wizyta niech jest w klinice a później już spokojnie wideo wizyta wystarczy. W mojej firmie kilka osób korzysta z takiej formy porad i pomocy.Od jakiegoś czasu korzystają z porad u lekarzy w klinice Psychomedic - https://psychomedic.online/ .Bardzo zadowoleni są z takiej formy kontaktu i samej pomocy - bo jest po prostu skuteczna. W końcu w psychiatrii rozmowa jest najważniejsza.
Reża

Re: psychiatra online

Post autor: Reża »

Wolę mimo wszystko wizyty stacjonarne u psychiatry, a jako że jestem z Łodzi, to bardzo chętnie odwiedzam https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Najlepsza klinika w Łodzi i prawdopodobnie nie tylko.
krał

Re: psychiatra online

Post autor: krał »

Przez bardzo długi czas poszukiwałem odpowiedniej placówki medycznej. Znalazłem zlokalizowaną w Świętochłowicach, pod tym linkiem: http://medkorn.pl/ - polecam ich, ze względu na szeroki zakres ofertowy i profesjonalizm, który ich wyróżnia pośród innych poradni.
Aniołek

Re: psychiatra online

Post autor: Aniołek »

Pytanie tylko, czego konkretnie szukacie. Przecież dzisiaj nie powiniście mieć większych problemów ze znalezieniem dla siebie dobrego wsparcia psychologicznego. Biorąc pod uwagę takie informacje jak https://psychomedic.online/ możecie w prosty sposób przekonać się, w jaki sposób taka terapia mogłaby przebiegać.
ODPOWIEDZ