Psychiatra

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2020, 16:08

Psychiatra

Post autor: magdap »

Psychiatra prywatnie Kraków - czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę?
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Psychiatra

Post autor: Stylowo123 »

Teraz masz takie możliwości , że możesz z psychologiem czy psychiatrą skontaktować się onlinę i porozmawiać o problemach jakie Cię męczą. Z tego co widziałam to tutaj https://www.telemedycyna.mmcenter.pl/ masz taką możliwość. To dobre rozwiązanie w obecnych czasach.

złoty medalik z aniołem stróżem
zośka4222

Re: Psychiatra

Post autor: zośka4222 »

No raczej nie chwalimy się tym, że chodzimy do psychologa, ale zdecydowanie wielu z nas może to się zdarzyć. Ten psychiatra w świętochłowicach ma w ofercie takie konsultacje. Nie powinniśmy się tego wstydzić. Wszystko jest dla ludzi, a każdy czasem potrzebuje pomocy, czy wsparcia .
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Psychiatra

Post autor: Stylowo123 »

Zerknijcie sobie tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ na ciekawą propozycję, a mianowicie na widekonsultacje online z psychologiem lub psychiatrą. Można początkowo zacząć od terapii z psychologiem, jeśli zdecyduje on, że należy udać się do psychiatry, to zawsze można również skorzystać z takiej pomocy.
Aniołek

Re: Psychiatra

Post autor: Aniołek »

Najważniejsze to nie bać się sięgnięcia po pomoc psychiatryczną. Dzisiaj jest to już czymś zupełnei normalnym, więc otwórzcie się na to! W takich miejscach jak https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ możecie uzyskać porządną pomoc, dzięki której będziecie w stanie w końcu poradzić sobie z trapiącymi Was problemami.
ODPOWIEDZ