Radca prawny

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
druś

Radca prawny

Post autor: druś »

Czym różnią się zawody radca prawny i mecenas? Jest jakaś różnica? Myślałam że radca prawny nie może występować przed sądem, ale okazuje się że może. Więc czymś się różnią te zawody? Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?
Piotruś9133

Re: Radca prawny

Post autor: Piotruś9133 »

Według mnie warto wybrać się do kancelarii prawnej, ponieważ wtedy dowiemy się co można zrobić w naszej sytuacji. Np. na stronie https://wolczkiewicz.pl znajdziecie kancelarie prawną aczkolwiek nie korzystałem z ich usług, więc nie wiem czy jest dobra.
łolpatrol

Re: Radca prawny

Post autor: łolpatrol »

Potrzebowałam skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących prawa pracy. Dlatego udałam się do kancelarii https://kancelaria-chmurak.pl/prawo-pra ... racodawcy/ , która w tej kwestii udzieliła mi porad na najwyższym poziomie. Taka wiedza była konieczna, także polecam!
Michał89

Re: Radca prawny

Post autor: Michał89 »

Ja w Gdańsku korzystałem z usług radcy prawnego https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu/. Akurat u mnie porada dotyczyła obsługi firmy, ale z tego co się orientuje, to pomaga też klientom indywidualnym. Najłatwiej będzie jak zadzwonisz i się w sumie spytasz. Możesz też podejść, bo kancelaria jest na Heweliusza.
tratką

Re: Radca prawny

Post autor: tratką »

Jestem zdania, że zawsze warto porozmawiać z osobą, która w temacie prawa zna się najlepiej. Jeśli o mnie chodzi to w 100% ufałabym kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Taka doświadczona kancelaria pozwoli wam na szybkie i być może bezproblemowe rozwiązanie sytuacji.
rótynowa

Re: Radca prawny

Post autor: rótynowa »

Musiałam skorzystać z porady dotyczących prawa pracy, gdyż nie do końca było dla mnie jasne, jak została skonstruowana moja umowa Całe szczęście, wsparcie i porady udzielone w gabinecie https://prawopracyporady.pl/porady/ sprawiły że sprawa była dla mnie jasna. I po kłopocie!
małgorzata

Re: Radca prawny

Post autor: małgorzata »

Ja mogę polecić sprawdzoną kancelarię, która prowadzi Porady prawne online Ja byłam bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej, nawet nie musiałam długo czekać na odpowiedź, a to wszystko w tak niskiej cenie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ;) ;)
Kaćper44

Re: Radca prawny

Post autor: Kaćper44 »

Pomoc prawna w firmie jest bardzo istotna. Niestety wielu rzeczy sami nie załatwimy i potrzebujemy do tego pomocy kogoś doświadczonego, takiego jak lexsecure.pl W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili. Dodatkowo na stronie prowadzą wartościowy blog, który ostatnio uratował mnie przed mandatem. Tak więc polecam zapoznać się z tym artykułem https://lexsecure.pl/zwolnienie-dyscypl ... c-podstawa .
Sławek

Re: Radca prawny

Post autor: Sławek »

Świetnym radcą prawnym jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl. Prowadzi kancelarię w Szamotułach, a jej specjalizacja to prawo leśne i łowieckie. Współpracuje z jednostkami Lasów Państwowych, gdzie dba by gospodarka leśna była prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami, ale także pomaga prywatnym właścicielom w tym zakresie. Jest bardzo rzetelna, do każdej sprawy podchodzi profesjonalnie, jest dyskretna i godna zaufania.
ODPOWIEDZ