rehabilitacja dziecięca

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

rehabilitacja dziecięca

Post autor: Bodzio12 »

Szukam dobrej jakości sprzętu do rehabilitacji dla dzieci którego mogę z łatwością używać w domu. Polecicie mi jakiś sklep?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 57
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:06

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: Zośka123 »

Bardzo dobry sprzęt do rehabilitacji dla dzieci to zobaczcie na https://rehabilitacjadladzieci.net/kate ... ymulatory/ Łatwość i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że urządzenia te po konsultacji z fizjoterapeutą można stosować w domu. Poczytajcie i zamawiajcie. Polecam.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 114
Rejestracja: 20 cze 2019, 16:10

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: Majka »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale poprzez zabawę w kulkach można również poprowadzić rehabilitacje, a sam kontakt z kulkami ma charakter zabaw sensorycznych, co dla małego dziecka jest bardzo ważne. Takie stymulowanie bodźców może własnie odbywać się w domu. Zobaczcie te baseny https://babyball.pl/ ilość kulek jak i wielkość baseny dostosowuje się do wieku dziecka.
Awatar użytkownika
esimonis
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2020, 13:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: esimonis »

To bardzo ważne, aby dziecko w pierwszych latach życia rozwijało się prawidłowo.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 176
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: Slavka »

Jasne, że tak. O sobie możemy zapomnieć, nie dbać o swoje zdrowie, ale jeżeli chodzi o dzieci to te są najważniejsze. Z pewnością wielu rodziców ma takie właśnie podejście. Co do rehabilitacji to może wygodniejszą opcją będzie fizjoterapeuta mobilny? Taki, który sam do was przyjeżdża? Na stronie www.fizjoterapiazukowo.pl znajdziecie takich specjalistów.
Awatar użytkownika
kamila9
Posty: 91
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: kamila9 »

jeżeli chodzi o skuteczną rehabilitacje to trzeba postawić na konkretnego specjalistę. Myślę, że tu ortopeda przyjmujący w centrum medycznym http://www.rehabilitacje.org/ na pewno wam świetnie pomoże. W tym miejscu będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc medyczną.
DOMINIKŻ34

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: DOMINIKŻ34 »

Jeżeli ktoś z was szuka godnej polecenia pracowni ortopedycznej to polecam zapoznać się z ofertą tej pracowni Janowiak https://www.pracownia-janowiak.pl/o-mnie . W tej pracowni zamawiał mój nastoletni brat , który stracił nogę w wypadku samochodowym.
żabka

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: żabka »

Moim zdaniem, świetnym ośrodkiem rehabilitacji, jest krakowski http://rehapro.com.pl . Znajdziecie tam pomoc wielu świetnych specjalistów, którzy dadzą radę pomóc wam ze wszelaką problematyką związaną z fizjoterapią czy rehabilitacją. Polecam sprawdzenie ichniejszej oferty w wolnym czasie.
kenyć

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: kenyć »

Jako fizjoterapeutka z 2-rocznym stażem wiem na pewno, że jeszcze sporo się muszę nauczyć. Ale taka sprawa, jak wywiad z pacjentem fizjoterapia to podstawa leczenia. Czasem okazuje się, że to nam mówi bardzo dużo, a badanie fizykalne tylko nam dodatkowo to potwierdza. Sami na pewno to rozumiecie.
Violuś

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: Violuś »

Dobrze dobraną rehabilitacją oraz przeprowadzonymi zabiegami można na prawdę zdziałać cuda. Sama z synem chodziłam na zabiegi po złamanej nodze i syn dość szybko doszedł do pełni sprawności. Zauważyłam tez dużą zmianę w poradni zabiegowej. Wprowadzono bowiem elektroniczne zarządzanie dokumentacją medyczną. Wszystko dzięki nowemu oprogramowaniu - specjalnej aplikacji dedykowanej dla takich właśnie gabinetów.
Wineśka

Re: rehabilitacja dziecięca

Post autor: Wineśka »

jeżeli pojawiają się u Waszych maluchów problemy zdrowotne m.in kolki, czy problemy ze snem to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę Pracownia Zdrowia https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia-dzieci/ którzy świadczą usługi również w zakresie osteopatii dzieci co może naprawdę znacząco pomóc przy różnego typu problemach. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę i dowiedzieć się jak dokładnie to działa a następnie się skontaktować. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami leczenia!
ODPOWIEDZ