Rehabilitacja Kraków

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 240
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:01

Rehabilitacja Kraków

Post autor: Angela »

Przechodziliście kiedyś rehabilitację kręgosłupa? Odnośnie leczenia -ja miałam rehabilitację w Krakowie. Zarejestrowałam się tutaj http://www.rehabilitacje.org/ no i wizyta była zaplanowana z dnia na dzień. Nie ma co się bać ,bo mają doświadczonych rehabilitantów. Co więcej, mają tani rezonans, nawet najtańszy na całą Małopolskę.
Awatar użytkownika
KrzyKrzysztof
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:18

Re: Rehabilitacja Kraków

Post autor: KrzyKrzysztof »

Temat jak najbardziej na plus. Przyda mi się to na pewno.
Nie przejmuj się tym, że jesteś niemową [...] - Ludzie i tak nigdy nie słuchają!
Awatar użytkownika
Modnaja
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:33

Re: Rehabilitacja Kraków

Post autor: Modnaja »

Bardzo dużo osób korzysta usług rehabilitantów. Jeśli jest się po jakimś urazie czy zabiegu to rehabilitacja jest jak najbardziej wskazana. Nie wiem czy wiecie, że niektóre zabiegi można wykonywać w domu. Do takich zabiegów należy leczenie polem magnetycznym. Przenośne urządzenia do magnetoterapii możecie zamówić w hurtowni rehabilitacyjnej Bardomed. Tu znajdziecie sprzęt i akcesoria rehabilitacyjne bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
onczao
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: Rehabilitacja Kraków

Post autor: onczao »

W Krakowie niestety nie wiem, ale w Warszawie tutaj https://carolina.pl/rehabilitacja/ znajdziecie bardzo dobrych rehabilitantów, którzy korzystają z nowoczesnych sprzętów i metod terapeutycznych.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 176
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Rehabilitacja Kraków

Post autor: Slavka »

Dobrzy specjaliści są oczywiście na wagę złota, szczególnie przy urazach kręgosłupa. Ja tak znalazłam firmę Orto-Pes, w której znajdziecie pomoc przy skrzywieniach kręgosłupa, skoliozie. Ich oferta to gorsety korekcyjne, ale także na stronie https://ortopes.pl/amputacja-konczyn-do ... -operacji/ znajdziecie cenne porady dotyczące amputacji, doboru protez kończyn górnych oraz dolnych. Na te można otrzymać dofinansowanie.
ODPOWIEDZ