Rozwód

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 631
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Rozwód

Post autor: jorahmormontrip »

Rozwód nie jest łatwym etapem do przejść, dlatego tutaj konieczne jest wsparcie prawne ze strony naprawdę dobrego fachowca. Takiego, który sprawnie nas poprowadzi przez tą trudną sprawę. Macie kogoś takiego? Słyszałam tylko o Pawle Budrewiczu, ale poczekam też na wasze opinie.
Awatar użytkownika
Pawpaw
Posty: 95
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:35

Re: Rozwód

Post autor: Pawpaw »

Moim zdaniem w trudnych sprawach sądowych takich jak na przykład rozwód niezbędna jest pomoc dobrego prawnika. Sami nie znamy przepisów i trudno sobie z tym poradzić. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą: https://www.rozwod-warszawa.pl/ . Na stronie można przeczytać, że posiada ogromne doświadczenie i doskonałą orientację na realizowanie celów. Myślę, że doświadczenie jest bardzo ważne w takich sprawach.
adańka

Re: Rozwód

Post autor: adańka »

rozwód to nic przyjemnego
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

Re: Rozwód

Post autor: izka01 »

Co racja to racja, śluby są dużo bardziej przyjemne i te się planuje. Natomiast rozwody przynosi życie, nie zawsze jest różowo po prostu. Wiem co mówię, sama przez to przechodziłam. Dobrze, że miałam wsparcie adwokata - Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. Bardzo profesjonalny adwokat z dużym doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Rozwód

Post autor: Katarzyna »

A czy podczas rozwodu warto jest Waszym zdaniem korzystać z profesjonalnej pomocy prawnika? Ja słyszałam, że kancelaria Gawor oferuje taką właśnie pomoc między innymi przy sporządzeniu pozwu o rozwód, przy podziale majątku, czy też przy ustaleniu opieki nad dziećmi. Czy kiedy Wy się rozwodzi liście, to ty korzystaliście z takich usług?
nuśkaa

Re: Rozwód

Post autor: nuśkaa »

Ja też tak uważam. Dobry adwokat np. z gaworkancelaria.pl podczas rozwodu to podstawa. Rozwód to bardzo trudny proces. Rzadko kiedy udaje się przejść przez niego bez problemu i wielkiej walki z byłym. Mi adwokat bardzo pomógł. Gdyby nie on były mąż pewnie by mnie zniszczył przed sądem.
Małgośka Gut

Re: Rozwód

Post autor: Małgośka Gut »

Często młode małżeństwa decydują się na zaciągniecie kredytu, celem zakupu mieszkania My także tak zrobiliśmy, niestety był to kredyt we frankach i problem pojawił się przy rozwodzie. Do spłaty została jeszcze ponad połowa, ze względu na ryzyku rynku walutowego https://zyciebezkredytu.pl/ryzyko-walut ... otecznych/, ani ja ani mój były mąż nie chcieliśmy nie podjąć jego spłaty. Gdybym miała wziąć kredyt drugi raz nie zdecydowałabym się na kredyt we frankach.
miśka

Re: Rozwód

Post autor: miśka »

Postarajcie się jednak nie zagryźć w tym sądzie. Choć wiem, że bywa ciężko to jednak chyba warto zastanowić się nad ewentualnym radcą prawnym, który mógłby wam w wielu sprawach pomóc. Ja preferuje spotkanie z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Te Panie doradzą Ci co i jak zorganizować by było dobrze.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Rozwód

Post autor: pannica »

Jeśli już znajdziemy się w takiej sytuacji to moim zdaniem na pewno powinniśmy wiedzieć co nieco na ten temat. Tym bardziej, że jak ja jeszcze czytałam w https://www.blizejprawa.pl/abecadlo/co- ... rozwodowa/ to właśnie odpowiednia wiedza przed rozprawą rozwodową jest ważna.
maś

Re: Rozwód

Post autor: maś »

Jak dla mnie, to bardzo dobrym pomysłem jest poczytanie o rozwodzenie na tej stronie https://i-rozwod.pl/ile-kosztuje-oplata ... w-o-rozwod gdzie znajdziecie całą rzeszę ciekawych informacji w tej materii, a poza tym możecie tam złożyć dokumenty rozwodowe online.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Rozwód

Post autor: mordka31 »

Temat rzeka. Jednak na pewno warto powiedzieć, że walka przy rozwodzie zawsze jest wymagająca. Dlatego wsparcie w temacie zawsze mile widziane. Ja polecam Ci ze swojej strony konsultację na https://ekancelaria.tv/ gdzie znajdziesz bardzo konkretne informacje i wsparcie w tym temacie. Bez wątpienia warto korzystać z tego rodzaju pomocy, bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz jej potrzebować.
Kaśka

Re: Rozwód

Post autor: Kaśka »

Do sprawy o rozwód mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. Profesjonalne podejście, każdego klienta traktuje poważnie a do sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Jest konkretny, rzetelny i przyjazny w kontaktach. Służy dużym wsparciem i konkretnymi, skutecznymi poradami;)
Kózka

Re: Rozwód

Post autor: Kózka »

Każdy rozwód jest trudny i warto skorzystać z pomocy adwokata, żeby dodatkowo sobie nie fundować stresu. Bardzo dobrą specjalistką od spraw rozwodowych jest panie Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Prowadziła rozwód mojej koleżanki, gdzie zeznawałam jako świadek. Bardzo profesjonalna, konkretna ale i empatyczna. Koleżanka otrzymała od niej duże wsparcie, rozwód poszedł sprawnie.
Karzeł

Re: Rozwód

Post autor: Karzeł »

Gdy już decydujemy się na rozwód to moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć cokolwiek na temat jak przebiega taka sprawa rozwodowa. Sam zobacz jak zapewne jest wielu rozwodników dookoła ciebie i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest znać się na tych procedurach.
Leśka

Re: Rozwód

Post autor: Leśka »

Wydaje mi się, że w tych czasach na pierwszym miejscu pojawia się myśli - skąd wziąć dobrego adwokata do rozwodu. Lepiej na własną rękę nic nie kombinować, dlatego lepiej zostawić wszystko adwokatowi. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic jest bardzo dobra jeśli chodzi o rozwody.
beain

Re: Rozwód

Post autor: beain »

Wiem coś o tym, ja niestety miałam ciężki rozwód, nawet nie wiem, jak ciężko mogłoby być, bez wsparcia prawnego po mojej stronie. Skorzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej Andrzej Miastkowski https://www.kancelaria-miastkowski.pl/ z Konina i szczerze ja polecam. Pan adwokat był przez cały czas rzetelny, zadbał o mój interes podczas rozprawy, świetnie się spisał, jestem naprawdę zadowolona z tego, w jakim stopniu mi pomógł. Zna się na tym, co robi, lepiej trafić nie mogłam.
toak

Re: Rozwód

Post autor: toak »

Wiem, że mój rozwód był nietypowy, bo z byłym mężem dalej się przyjaźnię. Nasze małżeństwo było pomyłką, ale były maż wciąż jest mi bliski i życzę mu jak najlepiej. Wszystko podzieliliśmy po równo, nie było animozji, ani niczego takiego, ale wciąż rozwód był trudny. Trzeba było załatwić bardzo, bardzo dużo rzeczy. Pomógł mi w tym adwokat Szymon Dudka https://www.adwokat-plonsk.pl/oferta/prawo-rodzinne z kancelarii notarialnej w Płońsku. On ma fajne podejście, był całkowicie profesjonalny i bardzo dobrze się spisał. Zna się na tym, co robi.
ijak

Re: Rozwód

Post autor: ijak »

Pech chciał, że rozpadło się moje małżeństwo i tego samego roku moja siostra również wniosła o rozwód. Nie miałyśmy szczęścia do mężów, ale teraz na szczęście obie jesteśmy już wolnymi i szczęśliwymi rozwódkami :). Obie skorzystałyśmy z usług kancelarii adwokackiej Woźniak i Drapała-Woźniak https://adwokacigrojec.pl/#oferta w Grójcu. Pracuje tam dwóch adwokatów, którzy spisali się naprawdę dobrze w obu sprawach. Ich honorarium jest przystępne cenowo, nie wydałyśmy fortuny, polecamy.
Darria

Re: Rozwód

Post autor: Darria »

Dla własnego zdrowia psychicznego, warto zadbać o to by sprawa rozwodowa jak najszybciej przebiegła i zakończyła się bez zbędnych opóźnień czy problemów. W tym celu najlepiej jest skorzystać z pomocy dobrego, godnego zaufania prawnika, który odpowiednio sprawą pokieruje. Moją sprawę rozwodową (a także sprawę o podział majątku, opiekę nad dziećmi i ustalenie alimentów) prowadził mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/ , który prowadzi praktykę w Ełku. Bardzo rzetelnie się wszystkim zajął, cała sprawę pokierował sprawnie, z dużym wyczuciem i profesjonalizmem. Do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem, jest godny zaufania.
ODPOWIEDZ