Szkoła dla dziecka

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
aśka0322

Szkoła dla dziecka

Post autor: aśka0322 »

Nasze dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie - Gmina Grodzisk Mazowiecki http://cosik.edu.pl/ i mają tam tak wspaniały program i ciekawe zajęcia, że już nie posyłamy ich nigdzie więcej. Nie ma co, szczególnie małych dzieci, za bardzo obciążać zajęciami, muszą miec odpowiednie proporcje szkoły i czasu wolnego. Córeczkę ciągnie balet, więc może poślemy ją kiedyś na zajęcia baletowe, ale to już taka rzecz z kategorii hobby.
weruś

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: weruś »

W Warszawie jest bardzo duży wybór różnych szkół dla dzieciaków, no ale też dzieciaków jest bardzo dużo. Myślę, że Twoje oczekiwania może spełnić Te Vizja . Bezpośrednio u nich też od razu dowiesz się, w jaki sposób wygląda cały proces rekrutacji i jaka jest oferta edukacyjna.
dyrół

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: dyrół »

Trzeba pamiętać o podręcznikach. Bardzo wiele szkół ma podręczniki które bywają niedostępne w księgarniach. Przechodziłam przez to rok temu i miałam straszny problem z zakupem dwóch książek. Ostatecznie wszystko udało się zakupić na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html
ginamó

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: ginamó »

Dla naszego dziecka wybraliśmy szkołę podstawową niepubliczną. Wybór tej z oferty https://teczoweabecadlo.pl/strefa-rodzica/ okazał się całkowicie spełniać nasze wymagania , ze względu na poziom nauczania i materialy dydaktyczne. Odpowiedni start dla naszego dziecka!
Awatar użytkownika
ramonesska
Posty: 143
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:43

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: ramonesska »

No my niby wybraliśmy fajną szkołę dla dziecka, tylko co z tego, jak już od roku siedzi w domu i uczy się zdalnie. Masakra jakaś.... Staram się pomagać córce ile mogę, ale to nie jest przecież to samo co nauka normalnie w szkole. zadania domowe z polskiego to jest coś, co córka uwielbia więc z tym nie mamy żadnego kłopotu, gorzej już z takimi przedmiotami typu matematyka, chemia... No nad tym spędzamy duuużo czasu a i tak szału nie ma jeśli chodzi o efekty.
ODPOWIEDZ