tanie przesyłki kurierskie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
salania
Posty: 108
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

tanie przesyłki kurierskie

Post autor: salania »

Jak można zaoszczędzić na nadaniu paczki? Ostatnio mam wrażenie że dużo płacę
Awatar użytkownika
antilka
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: antilka »

Tak bywa kiedy się nie nadaje internetowo za pośrednictwem brokerów :) Serio, sprawdź sobie tę opcję i przy okazji zobacz cennik paczek kuriera Ambro , gdyż z tego co ostatnio słyszałam to ten kurier jest bardzo tani
Awatar użytkownika
onczao
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: onczao »

Jak dla mnie najlepsza opcja to paczka kurierem DPD - jest to solidny kurier. Nawet moi znajomi tak sądzą i zawsze z jego usług korzystają. Słyszałam, że nadać można paczkę internetowo - super opcja
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: kamilla »

Też miałam taki czas że zdecydowanie przepłacałam na wysyłkach. Na szczęście z polecenia znajomego zaczęłam korzystać z usług firmy pośredniczącej. Zobaczcie sami na https://allekurier.pl/ . Na tej platformie nadać można paczkę wszędzie (także w wiele krajów świata poza Polską), z minimalnymi formalnościami, bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Klara33
Posty: 67
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:51

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: Klara33 »

Z pewnością oszczędzić nadając paczkę za pośrednictwem brokera. W ten sposób możesz porównać oferty różnych firm kurierskich i wybrać najkorzystniejszą. Tutaj https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de masz info jeśli chodzi o tanie przesyłki do Niemiec. Ale są też inne opcje międzynarodowe i krajowe. Wszystko znajdziesz na stronie.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: pannica »

Myślę, że jak najbardziej każdy z nas chce mieć tanie przesyłki kurierskie i ja jestem zdania, że warto również co nieco wiedzieć na temat samych przesyłek kurierskich. Mi podoba się to co napisano w https://www.sendit.pl/blog/transport-lo ... c-w-paczce gdyż czasami ja również nadaję paczki transportem lotniczym.
kaszmir

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: kaszmir »

Nie da się ukryć, że ceny różnych przewoźników są różne. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aby wybrać ofertę wcale nie trzeba szczegółowo analizować cenników wszystkich firm kurierskich. Można skorzystać z brokera kurierskiego, o czym wspomniano w artykule http://www.adept-liceum.pl/dlaczego-cen ... edzy-soba/
kuzynka12

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: kuzynka12 »

W tej kwestii warto jeszcze wiedzieć na co zwrócić uwagę przy nadawaniu paczek. Myślę, że może wam w tym pomóc wiele wpisów online, jednym z nich jest ten artykuł https://aztekium.pl/online.py?tekst=3_r ... mp;lang=pl . Nie zawsze wiemy, jak nadać taką paczkę, więc warto sie zapoznać.
tomasz1

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: tomasz1 »

Nadawanie paczek bez etykietki to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i środki, a także może być bardziej przyjazne dla środowiska. Tutaj https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... zliwe.html na ten temat poczytajcie. Często zwykłym ograniczeniem jest brak drukarki, u wielu przewoźników ten problem na szczęście znika.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: mordka31 »

Będąc w temacie przesyłek kurierskich, warto poruszyć kwestię jaką są przesyłki gabarytowe gdyż wiele osób będzie mogło się tym zainteresować. Warto zorientować się w temacie odpowiedniego przygotowania jak i zabezpieczenia tego typu przesyłek. Wysyłka takich towarów odbywa się zupełnie inaczej i warto znać szczegóły. Tutaj https://kuriersuwalski.pl/artykuly/2099 ... w-i-maszyn znajdziesz wiele cennych informacji.
NowakJ

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: NowakJ »

Wielokrotnie zdarza się sytuacja, że potrzebujemy wysłać przesyłkę za granicę, co często może wiązać się z pewnym zamieszaniem. Ta strona https://chwilrank.pl/wysylka-poza-ue-cz ... to-zrobic/ oferuje praktyczne wskazówki na ten temat. Na rynku istnieje sporo firm przewozowych, które obsługują przesyłki zarówno w obrębie UE, jak i poza nią. Warto przeanalizować różnorodne oferty i wybrać tę, która najlepiej pasuje do naszych potrzeb.
Henrykos

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: Henrykos »

Jeśli zastanawiacie się jakiego kuriera wybrać do współpracy w firmie to warto zerknąć tutaj https://www.apaczka.pl/ . To platforma logistyczna, która doskonale rozumie te potrzeby i oferuje kompleksowe rozwiązania. Wybierając ją jako partnera, firma sprzedażowa może skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, wiedząc, że logistyka jest w dobrych rękach.
Węgorz

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: Węgorz »

Integracja technologii informatycznych jest niezbędna do sprawnego zarządzania łańcuchem dostaw. Systemy ERP i zaawansowane narzędzia analityczne pozwalają na lepsze planowanie, prognozowanie i śledzenie przepływu towarów. Informacje na temat sposobów wykorzystania tych narzędzi w logistyce można znaleźć tutaj https://bialobrzegi24.net/pl/651_artyku ... ostaw.html i ponadto, cyfryzacja procesów logistycznych ułatwia komunikację między uczestnikami łańcucha dostaw i przyczynia się do zwiększenia jego efektywności.
Kamyk

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: Kamyk »

Dostępność usług kurierskich dla przesyłek dłużycowych może różnić się w zależności od regionu. Zaleca się zatem sprawdzenie, czy wybrany przewoźnik oferuje usługę w interesującej nas lokalizacji. Przydatne informacje na ten temat znajdują się pod adresem https://bilgoraj.com.pl/pl/651_artykuly ... dziec.html co pomoże w wyborze odpowiedniego dostawcy.
Bodzio

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: Bodzio »

Wysyłka towarów poza Unią Europejską wymaga szczegółowej wiedzy na temat regulacji celnych i wymagań prawnych poszczególnych krajów. Przed przystąpieniem do wysyłki warto dokładnie sprawdzić, jakie dokumenty są wymagane i jakie taryfy celne mogą być nałożone na przesyłkę. O szczegółach dotyczących procedur można dowiedzieć się, odwiedzając stronę https://chwilrank.pl/wysylka-poza-ue-cz ... to-zrobic/ co jest kluczowe dla zapewnienia zgodności z międzynarodowymi przepisami.
ODPOWIEDZ