Tomaco opinie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2019, 15:14

Tomaco opinie

Post autor: Milena »

Planuję poważną inwestycję w narzędzia do obróbki plastycznej metali. Słyszałam pozytywne opinie o firmie Tomaco, która dostarcza takie maszyny oraz urządzenia peryferyjne. Czy ktoś zamawiał u nich takie urządzenia?

d 500
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 55
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:11

Re: Tomaco opinie

Post autor: Saszka »

To firma z Radomska, znam! Dostarczają cały sprzęt do obróbki metali, są bardzo terminowi. Dostarczają zarówno pojedyncze maszyny i urządzenia, jak również całe linie produkcyjne wysoko zaawansowane technologicznie, więc asortyment mają bogaty.
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2019, 13:15

Re: Tomaco opinie

Post autor: Sabina »

Pracuję w tej branży, więc temat jest mi bliski i mogę potwierdzić, że to solidna firma, która działa bardzo prężnie. Żadnych problemów z zamówieniami!
Awatar użytkownika
Calina44
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2019, 9:42

Re: Tomaco opinie

Post autor: Calina44 »

Prowadząc biznes, w którym są wykorzystywane specjalistyczne maszyny trzeba przede wszystkim zadbać o ich czyszczenie oraz konserwację. Warto to zadanie zlecić profesjonalnej firmie - https://www.suchylod.eu/uslugi/czyszczenie-suchym-lodem, która wykorzystuje do tego celu nowoczesne i efektywne metody. Dzięki temu maszyny przez znacznie dłuższy czas pzostaną w dobrym stanie, zaś samo czyszczenie może odbywać się nawet w toku produkcji.
ODPOWIEDZ