Urlop z niemowlakiem?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Papsi
Posty: 67
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:29

Urlop z niemowlakiem?

Post autor: Papsi »

Podpowiedzcie bezpieczne miejsce na lato gdzie można się wybrać z rocznym dzieckiem? Morze lub jezioro obojętnie, byleby woda była :)
Awatar użytkownika
Inna87
Posty: 75
Rejestracja: 10 lis 2019, 13:10

Re: Urlop z niemowlakiem?

Post autor: Inna87 »

Jest jedno bardzo ciekawe miejsce głównie ze względu na położenie - to ośrodek z domkami usytuowany w Mielnie, gdzie możesz zaliczyć wakacje z dziećmi nad morzem i jednocześnie nad jeziorem (Mielno ma to i to) :)

Te domki są od strony jeziora, ale do morza niedaleko, jakieś 200 - 300 m, a poza tym mają udogodnienia dla gości z niemowlakami. Myślę że spokojnie możesz rozważyć to miejsce https://herbalsglamping.eu/dla-dzieci
Męd

Re: Urlop z niemowlakiem?

Post autor: Męd »

Cześć dziewczyny!
Prowadzę badania o tym, dlaczego chcemy zostawać mamami, szukam kobiet z wynikami badań amh, estradiolu i testosteronu ;)
Każda wypełniona ankieta to dla mnie super pomoc i wielka radocha ;D

Pomóżcie skończyć mi magisterkę <3

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl
Awatar użytkownika
gaster
Posty: 138
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:52

Re: Urlop z niemowlakiem?

Post autor: gaster »

Jestem jak najbardziej za takimi urlopami, sam mam dwoje dzieci i zawsze zabieramy ich na wakacje ze sobą. Nawet jak chłopcy byli maluszkami, to zabieraliśmy ich na różne wyjazdy. Pamiętajcie też, że warto aby karta wielowalutowa była z wami na takich wyjazdach, tym bardziej z dziećmi. My dzięki karcie https://wielowalutowe.com/ nie musieliśmy martwić się o brak pieniędzy i szukanie kantoru w danym miejscu aby je wymienić.
ósemka

Re: Urlop z niemowlakiem?

Post autor: ósemka »

Serwis z noclegami w Ustroniu Morskim to miejsce w sieci, w którym znalazłam doskonałą ofertę noclegu. Dzięki temu serwisowi odbyłam niezapomniane wakacje, które chętnie bym powtórzyła. Myślę, że stanie się to w niedługim czasie. Polecam gorąco bo miejsce godne pojechania tam!
ODPOWIEDZ