wieczór panieński

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Oliwia Oliwa
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2020, 20:07

wieczór panieński

Post autor: Oliwia Oliwa »

Hejo ,

Chciała tylko spytać co uważacie o jakiś śmiesznych koszulkach na wieczór panieński.
Sama ostatnio organizowałam taki wieczór mojej koleżance i kupiłam takie koszulki ze strony http://izzynoteasy.pl/smieszne-koszulki ... panienski/ i według mnie był to świetny wybór.
rikka

Re: wieczór panieński

Post autor: rikka »

Wieczory panieńskie stały się dość popularne. Przez to zostałam poproszona o zorganizowanie takiego wieczoru dla mojej przyjaciółki. Szczerze mówiąc nie ma pojęcia od czego zacząć i jak powinien taki wieczór wyglądać. Dlatego też chciałam zaciągnąć języka na ten temat i tak dowiedziałam się, że wieczór panieński w Krakowie warto urządzić tutaj https://moonlightspa.pl/wieczor-panienski-w-spa-krakow/ W sumie każda z nas chciałaby spędzić miłe chwile w SPA
aśka

Re: wieczór panieński

Post autor: aśka »

Powiem wam dziewczyny, że ja byłam na różnych wieczorach panieńskich moich koleżanek, były i imprezy i spokojny odpoczynek. Po takim przekroju różnych atrakcji zadecydowałam, że mój wieczór panieński ma być bardziej taki spokojny, ale luksusowy :). Wybrałyśmy się do Zalesia Mazury Active Spa w ramach ich pakietu, do ich spa. Było super, zaznałyśmy trochę luksusu, były zabiegi, łaźnia, basen, do tego pyszne jedzenie. Całość w korzystnej cenie, a było to coś, czego każda z nas potrzebowała. Po wszystkich zabiegach spędziłyśmy też miło czas na pogaduchach i różnych zabawach już w pokoju :). Było bosko, polecam.
Miiśśka032

Re: wieczór panieński

Post autor: Miiśśka032 »

Cześć niedawno moja koleżanka zapytała mnie czy mogłabym jej zorganizować jakiś skromny ale fajny wieczór panieński w domu, oczywiście się zgodziłam nareszcie jakaś atrakcja w tej wirusowej sytuacji. :D https://ulalachef.com/prywatny-kucharz ... ski-w-domu - Już nawet znalazłam wskazówki i menu na tą okazję, co myślicie? :D
agniś

Re: wieczór panieński

Post autor: agniś »

Na wieczór panieński mojej koleżanki podarowałam jej w prezencie fajna książkę pt " We dwoje " , zamówiłam ja przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/nicholas-sparks . Nicholas Sparks jest jednym z najbardziej popularnych twórców - nazywany nawet królem obyczajówek. „We dwoje”, najnowsza powieść autora, jest najlepszym przykładem dlaczego. Z emocjonalnym bogactwem i fenomenalnie rozwijającą się fabułą, powieść ta wywoła u czytelnika wiele głębokich uczuć.
ginamó

Re: wieczór panieński

Post autor: ginamó »

Wybór limuzyny na wieczór panieński okazał się bardzo ciekawym pomysłem. W końcu trzeba w jakiś sposób urozmaicić tego typu imprezę! Specjalnie w tym celu zgłosiliśmy się do https://limuzyna77.pl/# , odpowiedzialnych za wypożyczanie sprzętu tego typu. Tym sposobem nasza zabawa mocno zyskała a my będziemy świetnie wspominać ten wieczór.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 631
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: wieczór panieński

Post autor: jorahmormontrip »

Organizując imprezę dla kolegów z pracy, warto również pomyśleć o różnych urozmaiceniach. Moja koleżanka wspomniała, że teraz popularna staje się usługa jak Striptizer. Jeśli to wzbudziło wasze zainteresowanie, zajrzyjcie na https://www.tancerzerotyczny.pl/. Myślę, że nie pożałujecie.
jorando

Re: wieczór panieński

Post autor: jorando »

Chciałybyśmy zorganizować dla znajomej niezapominane przeżycie, stąd striptiz męski, który udało nam się znaleźć na tej stronie: https://striptizmeski.pl/ . Jeśli również organizujecie tego typu wydarzenie dla swojej przyjaciółki, to moim zdaniem warto zajrzeć na ich stronę internetową. Na pewno znajdziecie tam idealnego tancerza erotycznego.
ODPOWIEDZ