Własna firma

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
emilka902
Posty: 81
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:31

Własna firma

Post autor: emilka902 »

Chcecie zwiększyć sprzedaż? Chcecie skorzystać ze sztuki lepszej komunikacji z klientem? To skorzystajcie z takiej możliwości, jak marketing automation. Znajdziecie sobie taką możliwość w tej agencji https://greenparrot.pl/nasza-oferta/mar ... utomation/ Są też tam dokładnie opisane wszystkie szczegóły, a w razie pytań możesz skontaktować się z agencją.
Awatar użytkownika
kolser
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:00

Re: Własna firma

Post autor: kolser »

Mój znajomy korzystał z tego i sobie chwali. Kontakt z nimi jest na najwyższym poziomie.
Zastanawiałem się, jak to jest: trzymać kogoś za rękę.
Założę się, że w czyjejś dłoni można było odnaleźć wszystkie tajemnice wszechświata.
Awatar użytkownika
beacik77
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2019, 18:19

Re: Własna firma

Post autor: beacik77 »

Równie łatwym sposobem jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Np. mojemu znajomemu nie szło ze sprzedażą wiec postanowił skorzystać z oferty https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza przez co otrzymał profesjonalną pomoc i narzędzia. Ja natomiast przeglądając ich ofertę zobaczyłam ze również prowadza księgowość online wiec w zasadzie cała swoją papierologię można trzymać w jednym miejscu i teraz aż sama zastanawiam się czy nie zrezygnować z mojego obecnego biura rachunkowego :D
Awatar użytkownika
Zofia34
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2019, 1:29

Re: Własna firma

Post autor: Zofia34 »

beacik77 pisze: ↑03 kwie 2019, 19:31 Równie łatwym sposobem jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Np. mojemu znajomemu nie szło ze sprzedażą wiec postanowił skorzystać z oferty https://wfirma.pl/ przez co otrzymał profesjonalną pomoc i narzędzia. Ja natomiast przeglądając ich ofertę zobaczyłam ze również prowadza księgowość online wiec w zasadzie cała swoją papierologię można trzymać w jednym miejscu i teraz aż sama zastanawiam się czy nie zrezygnować z mojego obecnego biura rachunkowego :D


A wiesz może jak to jest z tą pomocą, mają jakiegoś rodzaju pomocne narzędzia które sa w stanie ułatwić nam prowadzenie sprzedaży i kontaktu z klientami tak? Wiesz coś więcej na ten temat od znajomego?
Awatar użytkownika
beacik77
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2019, 18:19

Re: Własna firma

Post autor: beacik77 »

Dokładnie tak, masz możliwość kontaktu z supportem który pomoże oraz co najważniejsze, możesz skorzystać z ich narzędzie, między innymi jednym jest zarządzanie sprzedażą https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza tu masz więcej informacji ;)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Własna firma

Post autor: Bodzio12 »

Reklama firmy jest bardzo ważna. Można stosować różne metody reklamy. Poczytajcie o tym na stronie http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing-szeptany-womm/ tutaj macie bardzo ciekawe wpisy na temat marketingu w firmie. Jeśli chcecie skorzystać z pomocy specjalistów to na tej stronie znajdziecie ofertę. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
kolinka
Posty: 213
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:33

Re: Własna firma

Post autor: kolinka »

Prowadząc własną firmę trzeba się liczyc z kontrolami ZUS czy US. Czasami kończy sie taka kontrola potepowaniem egzekucyjnym. Mój kolega mało nie stracił w ten sposób samochodów firmowych. na szczęście trafił na kancelarie Lexa https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ która min zajmuje sie ochroną majatku ruchomego i nieruchomego. Tylko dzięki ich szybkiej i fachowej pomocy udało się doprowadzic do bezskutecznosci takiej egzekucji.
Ta kancelaria działa na naszym rynku od wielu lat i np w roku 2017/2018 wygrała 100%spraw dot ochrony majatku.
Awatar użytkownika
gawcio
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:23

Re: Własna firma

Post autor: gawcio »

Dzięki za liczne porady i sugestie. Na pewno się przydadzą.
Urzeczywistnić marzenie to znaczy stracić je.
Awatar użytkownika
Amelia66
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 23:55

Re: Własna firma

Post autor: Amelia66 »

Żeby firma dobrze prosperowała potrzebna jest dobra reklama. Przed budynkiem firmy można postawić reklamową flagę z nadrukiem o firmie. Taką rzecz można zobaczyć na https://www.retio.pl/. Myślę, że się sprawdzi.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Posiadanie własnej firmy to ogromna odpowiedzialność, także finansowa. Niekiedy, w razie sytuacji kryzysowej, warto zastanowić się skąd pozyskać potrzebne środki? Niekiedy kredyty to proces, a co zrobić aby pieniądze mieć zawsze przy sobie? Dobrym rozwiązaniem jest www.finiata.pl. To dostępny online system odnawialnej linii finansowej, która przyda się w każdym możliwym czasie. Jest łatwo dostępna oraz stosunkowo lepiej oprocentowana (2,9% od całej kwoty). Skontaktuj się z nimi w celu zdobycia więcej informacji!
Awatar użytkownika
Aniko6
Posty: 88
Rejestracja: 14 gru 2018, 16:15

Re: Własna firma

Post autor: Aniko6 »

Wiem z doświadczenia że prowadzenie firmy nie jest łatwe. Bardzo wiele ciekawych porad na temat tego jak zaangażować pracowników w rozwój firmy znajdziecie tutaj https://www.conquest.pl/5898/kaizen-rozwoj-firmy nie jest to łatwie zadanie , ale tą metodą jest to jak najbardziej możliwe. Korzystałam z tym porad i powiem Wam że sprawdza się.
Awatar użytkownika
leopoldb27
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:53
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Własna firma

Post autor: leopoldb27 »

Na rozwój firmy warto pozyskać dodatkowe środki. W tym celu można udać się do doradcy finansowego https://luxuryfinance.pl, który wskaże najkorzystniejsza ofertę. Nigdy nie wiadomo, op przyniesie kolejny dzień.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Przed podjęciem tego typu działa, warto skontaktować się z osobami,które prowadzą szeroko pojęty consulting. Zapewni Ci to dobry start z Twoją branżą oraz da pewność wyboru. Wybierz https://www.conquest.pl/ i postaw na ludzi, którzy wiedzą jak do tego podejść! ;)
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Własna firma

Post autor: jorahmormontrip »

Jeżeli chodzi o własną firmę, to naprawdę warto mieć podstawowe pojęcie w materii finansów, księgowości oraz podatków. Bardzo polecam stronę: ahttps://www.poradyodo.pl/temat-tygodnia/jestes- ... -9187.html na której jest mnóstwo rzeczowej wiedzy w tej kwestii. Akurat czytałem o obowiązkach mikro przedsiębiorcy, o których nie miałem pojęcia, więc naprawdę warto. Może macie jakieś artykuły godne polecenia?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 95
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:39

Re: Własna firma

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że ktoś kto otwiera swoją firmę - wykazuje się dużą odwagą.Po drodze czeka go bardzo dużo wyzwań... dobre biuro rachunkowe, pracownicy, kontrahenci... itp.Nie wolno zapomnieć też o reklamie firmy a na początku jest to szczególnie ważne.Najważniejsze na początku są wizytówki i ulotki informujące o naszej firmie, czym sę zajmujemy itp.W firmie, w której pracuję od dłuższego czasu zamawiamy wszystkie niezbędne materiały w jednej drukarni - https://www.diamond-druk.pl/ .Bez tego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania firmy.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 34
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:21

Re: Własna firma

Post autor: wiola438 »

kolinka pisze: ↑07 maja 2019, 13:00 Prowadząc własną firmę trzeba się liczyc z kontrolami ZUS czy US. Czasami kończy sie taka kontrola potepowaniem egzekucyjnym. Mój kolega mało nie stracił w ten sposób samochodów firmowych. na szczęście trafił na kancelarie Lexa https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ która min zajmuje sie ochroną majatku ruchomego i nieruchomego. Tylko dzięki ich szybkiej i fachowej pomocy udało się doprowadzic do bezskutecznosci takiej egzekucji.
Ta kancelaria działa na naszym rynku od wielu lat i np w roku 2017/2018 wygrała 100%spraw dot ochrony majatku.
Bo kancelaria Lexa ma spore doświadczenie. Tak naprawdę to dodatkowy koszt, ale opłacalna inwestycja. Wstępnie można się rozmówić na darmowej konsultacji, na ich Facebooku widziałam, że uruchomili taka formę wsparcia.
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 131
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:21

Re: Własna firma

Post autor: dominika »

We własnej firmie bez księgowej ani rusz. Najlepiej wybierać specjalistów z polecenia dlatego ja polecam firmę https://ksiegowa-halinow.pl/. Od lat korzystam i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
turinka
Posty: 117
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Własna firma

Post autor: turinka »

Warto pamiętać, że we własną firmę należy nieustannie inwestować. Obecnie jest wiele narzędzi, które pomogą usprawnić funkcjonowanie danego miejsca. Jednym z godnych przemyślenia będzie niewątpliwie odpowiednie oprogramowanie. To dobrze dopasowane do branży daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy. Takie rozwiązania obecnie można spotkać w wielu miejscach. Nawet w gabinetach wdrażają gabinet lekarski program , który pozwala między innymi na prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjentów, umawianie wizyt według kalendarza czy generowanie dokumentów.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Własna firma

Post autor: Katarzyna »

A czy zatrudniacie pracowników w Waszych firmach? Jeśli tak, to w jaki sposób prowadzicie dokumentację związaną z ich zatrudnieniem? Czy akta osobowe są u Was podzielone na cztery części, zgodnie z tym, co mówią najnowsze przepisy? Jeśli nie macie wiedzy na ten temat, to polecam zajrzeć na stronę http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe, tam wszystkiego dokładnie się dowiecie :)
Awatar użytkownika
porcelanowa
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Re: Własna firma

Post autor: porcelanowa »

Moim zdaniem warto też pomyśleć o takiej opcji jak biuro wirtualne. Szczególnie jeśli jest to niewielka firma, na przykład jednoosobowa działalność gospodarcza. Poczytajcie więcej o tej opcji na stronie https://coworkingrynek28.pl/.
Awatar użytkownika
Zefirka
Posty: 57
Rejestracja: 21 cze 2019, 16:18

Re: Własna firma

Post autor: Zefirka »

Mozna wzmocnić własna marke poprzez jej zauważalność, wzmacnianie świadomości etc. http://amplifying.pl/ Sa od tego świetni specjaliści ,dziś to podstawa aby firma miała dobry marketing .Sama korzystałam z ich usług, przedstawili mi swoje rozwiązania i doszłam do wniosku że ich kampania jest bardzo skuteczna.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 28
Rejestracja: 10 cze 2019, 9:59

Re: Własna firma

Post autor: Kordik »

Gdy chcemy otworzyć własną firmę, to musimy zainwestować w reklamę dzięki której uzyskamy klientów. Polecam zajrzeć na bloga https://promocjawwyszukiwarkach.pl/
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 143
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: Własna firma

Post autor: edzia »

Polecam zadbać o ochronę i monitoring w firmie. W tym celu warto wejść na stronę agencji ochrony https://saippsecurity.pl/. Oni mają bardzo korzystną ofertę.
Awatar użytkownika
porcelanowa
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Re: Własna firma

Post autor: porcelanowa »

Pomyśl też może o identyfikatorach dla pracowników. Widziałam, że w wielu firmach tak właśnie się robi. Zamówisz je bez problemu i niedrogo na stronie http://www.laminars.pl/. Polecam się zainteresować.
Awatar użytkownika
Neil12
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:52

Re: Własna firma

Post autor: Neil12 »

Jeżeli Wasza firma zajmuje się obróbką filmów to według mnie ten program jest niezbędny filmora 9 . Prosty i łatwy obsłudze pozwala na szybką edycję filmów. Nie ma nic trudnego w jego obsłudze.
(...) powinnam być wdzięczna za wszystko, co mam.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 97
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Własna firma

Post autor: twist »

Niezależnie od tego, na jaki biznes się zdecydujesz, pamiętaj o tym, aby ciągle dbać o jego rozwój. Dlatego polecam poczytać trochę o certyfikatach ISO: http://www.adees.net/ . Wiele firm decyduje się na takie rozwiązanie. Moim zdaniem ma ono same zalety.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Może warto zastanowić się nad swoją własną stroną internetową? Zaczynają swój biznes, warto jest mieć rękę na pulsie pod tym względem. Sprawdź http://stronazatysiac.pl/ i ich bogate portfolio w tym temacie. Stronę www wykonają dla Ciebie za 1000 zł netto, natomiast sklep internetowy już za 25000 zł netto!
Awatar użytkownika
klaudia
Posty: 18
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:29

Re: Własna firma

Post autor: klaudia »

Nie wydaje mi się, by tak tanie strony i sklepy miały rację bytu. No ciekawe, czy w takiej cenie są dobrze zaimplementowane wybrane płatności, takie jak chociażby https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online. Nie ukrywam, że rozważam tego operatora w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Własna firma

Post autor: jorahmormontrip »

Jeżeli macie własną firmę i jesteście zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy i współpracą z firmą, która naprawdę zna się na rzeczy to zachęcam do zajrzenia tutaj: https://www.glc.pl/uslugi/prawo/przeksztalcenia/ - restrukturyzacje firm (ciekawy temat). Grono fachowców, którzy są w stanie rzetelnie i przede wszystkim profesjonalnie pomóc w księgowości, podatkach i obsłudze prawnej firm.
Awatar użytkownika
Calypso88
Posty: 80
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Własna firma

Post autor: Calypso88 »

Prowadzenie własne firmy nie jest łatwe, a wręcz przeciwnie... bardzo ciężkie. Dodam jeszcze że bardzo ważna tez jest reklama w internecie. Bardzo pomocna w moim przypadku okazała sie agencja interaktywna Proformat z Wrocławia. https://www.proformat.pl
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 131
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:21

Re: Własna firma

Post autor: dominika »

Wszystko też zależy od tego, czym ta firma się zajmuje. W niektórych przypadkach może przydać się na przykład stal stopowa. Poczytajcie więcej na ten temat na stronie https://virgamet.pl/30crnimo8-1-6580-30 ... al-stopowa.
Awatar użytkownika
Ulka
Posty: 131
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:50

Re: Własna firma

Post autor: Ulka »

A myśleliście kiedykolwiek o wydrukach 3D? Ostatnio to rozwiązanie stało się bardzo popularne. Na stronie https://print3de.pl/ znajdziecie ofertę drukarni 3D. Moim zdaniem może to być ciekawa możliwość do firmy.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:21

Re: Własna firma

Post autor: bookmajster »

Tak apropo firmy to jak ktos nie ma 26 lat a chce próbowac sił to poszukajcie inkubatorów AIP, nie macie tam zusu i innych ZŁODZIEJSKICH opłat, a mozecie legalnie działać jako firma, w kazdym wiekszym miescie jakieś firmy AIP działają wiec poszukajcie sami
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 114
Rejestracja: 20 cze 2019, 16:10

Re: Własna firma

Post autor: Majka »

Jeśli masz własną firmę np z rzeczami do wysyłki to przyda Ci się namiar na http://perfectmeridian.pl/ z tego co wiem zajmują się wysyłką bardzo szybko i profesjonalnie. Myślę, że w nawale pracy właśnie takie usługi przydadzą Ci się najbardziej. Jestem wręcz o tym przekonana :)
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

To duże koszta. Jak wiadomo, prowadzenie własnej działalności wymaga dużego zaangażowania oraz ciężkiej pracy. Zacznij od zabezpieczenia finansów. Dzięki odnawialnej linii finansowania od www.finiata.pl możesz zyskać pieniądze, tam gdzie aktualnie ich potrzebujesz. Wszystko odbywa się przez internet i jest bezproblemowe. Nie musisz martwić się o umowy i tak dalej - jest to bezpieczny pomysł na rozwój. Skontaktuj się z nimi i poznaj wszelkie szczegóły.
Awatar użytkownika
onesty2233
Posty: 14
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:57

Re: Własna firma

Post autor: onesty2233 »

Chcesz powiększyć swoją firmę albo rozszerzyć jej działalność? stanowiska montażowe wejdź i zobacz jak ta firma może pomóc w planowaniu i optymalizacji systemu produkcji. Różne symulacje komputerowe pozwalą zaplanować wszystko w najmniejszym szczegółach więc polecam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 51
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:27

Re: Własna firma

Post autor: kasiakowa06 »

Serdecznie zapraszam do kontaktu https://dealomat.pl/.
Awatar użytkownika
dlugopis34
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:23

Re: Własna firma

Post autor: dlugopis34 »

Zakładając własną firmę dobrze jest pomyśleć też o odpowiedniej reklamie. Jest to podstawa dobrej organizacji i działania firmy. Można zamówić na przykład ulotki i wizytówki. Przykuwają one uwagę i zachęcają do skorzystania z oferty. Co ciekawe są nawet takie w wersji wodoodpornej. Takie jak tu: ulotki syntetyczne
Myślę, że to bardzo praktyczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Re: Własna firma

Post autor: truvo »

Generalnie jeszcze 2 lata temu pracowałem na etacie za marną pensję... rok temu założyłem własną firmę i z dnia na dzień prosperuje coraz lepiej. Ostatnio mieliśmy problemy z internetem i wychodzi na to, że modemy nie dały rady i trzeba je wymienić. Jeżeli są na forum informatycy może podpowiecie czym kierować się przy wyborze? Jakie modemy są tymi najlepszymi?
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Własna firma

Post autor: jorahmormontrip »

Krajowy.biz jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Krajowy.biz jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Krajowy.biz jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Krajowy.biz jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2022, 13:07 przez jorahmormontrip, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anton
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:17

Re: Własna firma

Post autor: Anton »

W jaki sposób masz zamiar przyjmować przelewy online w swojej firmie? Ja szukam obecnie jakiegoś dobrego pośrednika. Mocno rozważam ofertę firmy HotPay, bo mają całkiem atrakcyjne warunki na pay by linkach https://hotpay.pl/przelewy-online-pay-by-link/
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Własna firma

Post autor: ber002 »

Biznes w sieci jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych, jeśli chodzi o otworzenie własnej działalności o myślę, że większości osób taka opcja może się spodobać. Ja długo rozmyślałam nad tym, czy otworzyć sklep online i w końcu się zdecydowałam. Teraz aktualnie stoję przed wyborem tego najlepszego systemu płatności i wydaje mi się, że będzie to system https://www.przelewy24.pl/
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Własna firma

Post autor: jorahmormontrip »

Niezależnie od tego, na jaki biznes się zdecydujesz, pamiętaj o tym, aby ciągle dbać o jego rozwój. Dlatego polecam poczytać trochę o certyfikacja iso . Wiele firm decyduje się na takie rozwiązanie. Moim zdaniem ma ono same zalety, a przede wszystkim, wyróżni Cię na tle innych firm.
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 143
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: Własna firma

Post autor: edzia »

Nie zapominaj też o terminalu płatniczym dla swojej firmy. Bardzo dobrą ofertę ma firma Polskie ePłatności. Za pomocą ich terminali można nawet płacić rachunki, zobacz koniecznie: https://www.pep.pl/oferta/platnosci-za-rachunki .
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 171
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Własna firma

Post autor: pamela »

Na pewno to się przyda podobnie jak atrakcyjne benefity do firmy takie jak na przykład pakiety medyczne medicover, to ogromna zachęta dla przyszłych pracowników ale także dobry pomysł na zatrzymanie ich w firmie
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Ciężki i wymagający temat ;) jak wiesz, najważniejsze w tym wypadku jest postawienie na finanse. To od ich bezpieczeństwa zależeć będzie rozwój Twojej działalności. Postaw więc na odnawialną linię finansowania od www.finiata.pl i zyskaj spokój. U nich odsetki są najniższe na rynku - jedynie 2,61% od pożyczonej kwoty. Pieniądze są zawsze na czas i bez jakichkolwiek problemów. Warto się zastanowić nad tak korzystną opcją ;)
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 71
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:41

Re: Własna firma

Post autor: paniola »

Prowadząc własna firme, trzeba naprawde zwrócic uwagę na wiele szczegółów. Od 5ciu lat prowadzę salon kosmetyczny, rok temu zmieniliśmy w lokalu ogrzewanie na gazowe. Temperature mamy ustawioną na 25st, a w salonie jest wiecznie zimno, wszystko przez to, ze praktycznie co chwilę ktoś wchodzi i wychodzi i ciepło ucieka. Zdecydowałam sie na zakup kurtyny powietrza https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7714 dzieki ktorej ma byc cieplej. Dzięki ogrzaniu powietrza dostającego się z zewnątrz już przy samym wejściu, ograniczają się koszty ogrzewania wnętrza. Mam nadzieje, ze rachunek za gaz wreszcie bedzie mniejszy.
Awatar użytkownika
binamorada
Posty: 105
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Własna firma

Post autor: binamorada »

Własna firma to niełatwy kawałek chleba. Wymaga nieustannej kontroli i ciągłych inwestycji. Na rynku jest obecnie wiele narzędzi, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie takiego miejsca. Jednym z tych, nad którym warto się zastanowić jest dobrze dopasowane do potrzeb firmy i branży oprogramowanie. Obecnie z takim rozwiązaniem można spotkać się nawet w gabinetach lekarskich. Tam gabinet lekarski program pozwala między innymi na prowadzenie całej dokumentacji, przypomnienia sms o terminie kolejnej wizycie, dzięki czemu coraz mniej ich wypada czy korzystanie z aktualnej bazy leków. Program działa w chmurze, przez co dostęp do niego jest możliwy z każdego komputera.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Własna firma

Post autor: sersosi »

Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie :) https://flatmejt.pl
Awatar użytkownika
Dolka3
Posty: 63
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Własna firma

Post autor: Dolka3 »

Mając własną firmę trzeba myśleć o wielu rzeczach. Na pewno odpowiednie wyposażenie, zaaranżowanie budynku firmowego jest bardzo ważne. W magazynach, halach produkcyjnych i innych większych obiektach, trzeba będzie zainstalować klimatyzacje. Tu klimatyzacja przemysłowa od https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/klima ... zemyslowa/ sprawdzi się idealnie. Skonsultujcie się z przedstawicielami Erco Łódź i dopasujcie odpowiednie rozwiązania do waszych potrzeb.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 15
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:45

Re: Własna firma

Post autor: Kalanss »

Chciałabym założyć własną działalność, zrezygnować w końcu z etatu i pracowania na czyjś rachunek. Problem jednak w tym, że nie wiem jaka branża jest aktualnie opłacalna i jaka firma może mi przynieść zyski. Staram się być na bieżąco, sprawdzam blogi finansowe i nawet wczoraj natrafiłam na świetny artykuł z tego linka https://finanse.net.pl/pomysl-na-biznes-2020/   , ale mimo to wciąz nie mogę się zdecydować.
Awatar użytkownika
dlugopis34
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:23

Re: Własna firma

Post autor: dlugopis34 »

Myślę, że własna firma to świetna sprawa o ile ma się dobry pomysł na siebie i realizację. Uważam, że warto korzystać też ze wsparcia innych firm i powierzać różne sprawy profesjonalistom. Na przykład wiele osób decyduje się powierzyć redagowanie różnych treści copywriterom. Jedną z takich agencji jest Pasja pisania: https://pasja-pisania.pl/. Uważam, że warto zapoznać się z ich ofertą, ponieważ jest stworzona przez osoby z doświadczeniem.
Mileczka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:02

Re: Własna firma

Post autor: Mileczka »

A jeszcze zapytam się tych co mają swoje firmy,... powiedzcie mi w jaki sposób prowadzicie księgowość ? Bo ja np korzystam platformy https://wfirma.pl/ksiegowosc Gdzie jest pełna księgowość online ;) Także super. Dostęp do różnych narzędzi jak CRM, Środki trwałe i wyposażenie,Kilometrówki do PIT i VAT, Różnice kursowe
Awatar użytkownika
MatkaPolka
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2019, 15:18

Re: Własna firma

Post autor: MatkaPolka »

Piszecie o rozwoju firmy inwestowaniu w Nią no i super a czy ktoś z Was ma problemy z błędami pracowników, zagubionymi dokumentami -jak z tym sobie radzicie ? Znajoma poleciła mi kompleksową obsługę dokumentów księgowych przez firmę https://primesoft.pl/pl ktoś ma doświadczenia? Teraz zanoszę dokumenty do księgowej i u niej są archiwizowane ale jak potrzebuje jakiś dokument to muszę prosić ją o skany. A jak bedę miała archiwizację będę miała do niej dostęp cały czas ;-)
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: Własna firma

Post autor: kucia »

Telefon stacjonarny warto ogarnąć w swojej firmie https://www.upc.pl/telefon/poznaj/ . Nie da się ukryć, że w w wielu przypadkach wraca się do trochę starszych rozwiązań a ten ten telefon bez wątpienia warto ogarnąć
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 79
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Własna firma

Post autor: Antek76 »

Najważniejsze to podejmować takie działania, które w realny sposób rozwiną Waszą firmę. Myślę, że już teraz powinniście zajrzeć do https://emast.pl/elektronarzedzia/szlifierki i samemu przekonać się o tym, co może wspomóc Was w działalniach. To ważna rzecz, miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
miroslawa
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 15:04

Re: Własna firma

Post autor: miroslawa »

fajnym dodatkiem do prowadzonej działalności jest wykorzystanie doming 3D ;)
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Własna firma

Post autor: Doria »

Moim zdaniem równie ważna jest nowoczesna telefonia VOIP. U nas w firmie budowaliśmy ją w oparciu o centralę NeoPBX Standard. Oferuje ogromne możliwości, u nas szczególnie cenna była rejestracja rozmów dla wszystkich numerów wewnętrznych. Sprzęt do tego typu telefonii można znaleźć na https://sklep24ip.pl/. Polecam takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
renka
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2019, 10:55

Re: Własna firma

Post autor: renka »

Mając firmę to trzeba zwracać uwagę na wiele rzeczy, gdzie można np trochę zaoszczędzić a gdzie zarobić itp. Różne pomysły trzeba brać pod uwagę, dlatego trzeba ciągle mieć głowę na karku tak naprawdę. Świetnym rozwiązaniem w firmach to też bez wątpienia jest wynajmowanie samochodów https://leasetake.pl/ , bo można mieć dostęp do świetnych samochód za atrakcyjną cenę
Awatar użytkownika
Cindy
Posty: 133
Rejestracja: 25 paź 2019, 23:32

Re: Własna firma

Post autor: Cindy »

Pamiętajcie, że prowadząc własną działalność (sklep, usługi) warto zainwestować w możliwość płatności bezgotówkowych, klienci w dzisiejszych czasach tego oczekują. My mamy terminal od Polskie ePłatności https://www.pep.pl :)
Awatar użytkownika
binamorada
Posty: 105
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Własna firma

Post autor: binamorada »

Jak prowadzisz własną działalność to warto przemyśleć sobie temat wdrożenia odpowiedniego programu, który ma za zadanie usprawnić funkcjonowanie takiego miejsca, jak i kontrolę nad nim. Obecnie wiele branż decyduje się na takie właśnie rozwiązanie. W gabinetach lekarskich spotkać można program, o którym wiele przydatnych wiadomości znajdziesz tutaj https://medchart.pl/ . Możliwość generowania dokumentów, wystawianie elektronicznych recept czy przypomnienia sms o terminie następnej wizyty przez co coraz mniej ich wypada to tylko niektóre z zalet. Ważne jest to, że wszystko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Awatar użytkownika
Wilson
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:11

Re: Własna firma

Post autor: Wilson »

Nigdy o tym nie słyszałem, ale na pewno skorzystam. Podobno to dobre rozwiązanie, które jest skuteczne.
Czasami zdarza się w życiu tak wspaniała chwila, że człowiek boi się następnej, bo wie, że lepiej już być nie może. Tak właśnie się czułam.
Awatar użytkownika
renka
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2019, 10:55

Re: Własna firma

Post autor: renka »

We własnej firmie to myślę że będzie trzeba też pomyśleć o dobrym telefonie no i nie tylko o komórkowym ale też i stacjonarnym https://www.upc.pl/telefon/poznaj/ . Oni właśnie mają bardzo fajne rozwiązania i korzystne pakiety
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Własna firma

Post autor: jorahmormontrip »

Zdecydowanie pomocnym systemem dla firm jest oprogramowanie CRM które znacznie ułatwi między innymi dbanie o relacje z klientami. Oprócz tego system taki daje wiele innych możliwości jak efektywne zarządzanie projektami, usprawnienie działania serwisów itp. Polecam zajrzeć na : https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
dobby
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:33

Re: Własna firma

Post autor: dobby »

W firmie musi znaleźć się odpowiedni sprzęt taki jak komputer czy telefon. Mi w wyborze sprzętu do firmy pomogły wpisy na blogu https://isms.pl/
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 84
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Własna firma

Post autor: kalia »

W każdej firmie muszą znaleźć się odpowiednie pieczątki. Warto więc wiedzieć, że bez problemu zamówimy je także bez wychodzenia z domu. Wystarczy zajrzeć na stronę https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/pieczatki/ .
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 176
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Własna firma

Post autor: Slavka »

Ja to bym poszła w kierunku biznesu związanego z usługami. Według mnie to obecnie jest na topie, brakuje porządnych specjalistow. Zerknijcie sobie na stronkę https://kazaro.pl/k/68/nozyczki jeżeli będziecie myśleć o własnym salonie fryzjerskim. Z pomocą tej firmy kupicie wszystko co będzie wam potrzebne jeżeli chodzi o wyposażenie.
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Re: Własna firma

Post autor: truvo »

Jeszcze kilka lat temu wspólnie z partnerem zastanawialiśmy się czy założyć firmę czy nie... dzisiaj oboje wiemy, że choć była to ryzykowna to bardzo dobra decyzja! Firma funkcjonuje coraz lepiej, a zyski się zwiększają. Teraz jesteśmy w trakcie finalizowania umowy z firmą https://www.egsystem.pl/ i poszerzamy nasze działania. Będą odpowiedzialni za zainstalowanie i serwisowanie urządzeń silnoprądowych, a także będą odpowiadać za transformatory. Mam nadzieję, że to bedzie dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
asmakt5
Posty: 22
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:05

Re: Własna firma

Post autor: asmakt5 »

Jeśli prowadzicie własną firmę, moim zdaniem koniecznie powinniście wiedzieć jakie podatki obowiązują u nas w kraju oraz kto i kiedy powinien je opłacać. Polecam wam zajrzeć na tę stronę https://www.finansowysilacz.pl/podatki-w-polsce/ w celu pozyskania informacji na ten temat. Po przeczytaniu tego artykułu na pewno wszystko stanie się dla was jasne
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Prowadzenie firmy z zakresu budowy to odpowiedzialne zajęcie, które wymaga wyłamywania najlepszych i najbardziej dopasowanych okazji do możliwości oraz potrzeb. Dlatego też zakup niektórych sprzętów jest konieczny. Samobieżne podnośniki nożycowe od http://www.instant.com.pl/pl/categories ... i-nozycowe to opcja rozsądna pod względem jakości, ceny oraz dopasowania do indywidualnych potrzeb.
Awatar użytkownika
tukaj
Posty: 97
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:32

Re: Własna firma

Post autor: tukaj »

Dobrym rozwiązaniem dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw jest wentylacja. Zadba ona o jakość i cyrkulację powietrza w miejscu pracy, co przełoży się na zadowolenie pracowników i ich efektywność. Oczywiście, aby takie rozwiązanie służyło nam latami należy je regularnie czyścić. Samo znalezienie odpowiedniej ekipy może stanowić spore wyzwanie, mi na szczęście ten temat ułatwił ten artykuł: http://www.pushmedia.pl/czyszczenie-wen ... cjalistow/. Może nie mieszkam w Zielonej Górze, ale wytycznych z artykułu się trzymam.
Awatar użytkownika
turinka
Posty: 117
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Własna firma

Post autor: turinka »

We własną firmę zdecydowanie trzeba inwestować. Warto ją rozwijać, bo przy obecnej konkurencji nie można zostawać w tyle. Tematem, który warto sobie przemyśleć bez wątpienia będzie oprogramowanie. Z takich programów obecnie korzysta wiele różnych branż, w tym przychodnie lekarskie, zwłaszcza te prywatne. Tam coraz większą popularność zyskuje Medchart, o którym wiadomości znaleźć można na https://medchart.pl/kontakt . Dzięki niemu możliwe jest umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy wystawianie elektronicznych recept. To tylko niektóre z zalet posiadania takiego oprogramowania.
Awatar użytkownika
amelka87
Posty: 120
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:57

Re: Własna firma

Post autor: amelka87 »

Jeśli myślisz o własnym salonie fryzjerskim to mogę polecić ten sklep https://www.finefactory.pl/_blog/10-Kon ... alonu.html Znajdziesz tam meble, konsole fryzjerskie i cały potrzebny sprzęt. Sama myślę o otwarciu salonu w swoim mieście. Niestety nie mamy tu dobrego fryzjera.
Awatar użytkownika
globskana
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2020, 22:17

Re: Własna firma

Post autor: globskana »

Czy wy też poczuliście już wpływ koronawirusa na e-commerce? Nieciekawie to wszystko wygląda. Mam nadzieję, że już niedługo sytuacja się odwróci i wszystko ruszy do przodu. Mam sklep internetowy i wyraźnie widać, jak z tygodnia na tydzień spada ruch. A jak u was?
Awatar użytkownika
izka2
Posty: 130
Rejestracja: 14 gru 2018, 18:22

Re: Własna firma

Post autor: izka2 »

Jak prowadzisz własną firmę to na pewno interesujesz się również sposobami na ochronę danych by nic nie wyciekało po za mury twojej firmy. Polecam Ci się zainteresować usługami firmy jaką jest https://niszczeniedokumentow.eu/ która profesjonalnie i rzetelnie może wykonać test twoich zabezpieczeń danych osobowych. Na pewno warto o tym pomyśleć zamiast odpowiadać później za niedpolilnowania rodo.
Awatar użytkownika
dama89
Posty: 233
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:23

Re: Własna firma

Post autor: dama89 »

A jakie usprawnienia planujecie wdrążyć do swojej firmy? Ja zastanawiam się nad ofertą https://securitypartners.pl/uslugi/outsourcing-it/ . Taki outsourcing usług IT to naprawdę super sprawa chociażby dlatego, że w ten sposób możemy poprawić efektywność pracy firmy, usprawnić wiele procesów i jednocześnie uniknąć błędów. Z tego co wiem takie działania również pozwalają na optymalizację kosztów, uniknięcie strat.
Awatar użytkownika
Niestrawska
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:43

Re: Własna firma

Post autor: Niestrawska »

Podrzucam Wam tez linka do tego artykułu: https://tojafacet.pl/dlaczego-warto-kor ... datkowego/ Swoją drogą - korzystacie z uslug doradców podatkowych? Czy jednak bazujecie tylko na usługach księgowości? Jak to u Was wygląda?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Własna firma

Post autor: Bodzio12 »

jeżeli nie wiecie jak pomóc swojemu biznesowi w rozwoju to poczytajcie artykuł na stronie http://www.money24.com.pl/jak-moze-pomo ... act-center wiecie co to aplikacja contact center? Koniecznie zapoznajcie się z tym na stronie. Polecam najmocniej.
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Własna firma

Post autor: ber002 »

Liczycie na to, aby Wasza firma bardzo dobrze prosperowała. Na stronie https://finansowymistrz.pl/jak-body-lea ... ktywnosci/ możecie znaleźć szczegółowe informacje o tym, czym jest body leasing. Chcecie sprawdzić, co i jak? To koniecznie przeczytajcie.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Własna firma

Post autor: sersosi »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://prosperonline.pl/oferta/wniosek-kredytowy/
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 63
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:46

Re: Własna firma

Post autor: foxi »

Masz swoją firmę ? - dbaj o nią i rozwijaj. Zabiegaj o klientów bo bez nich przetrwać będzie ciężko.Jak ciężko ? - o tym przekonaliśmy się w czasie pandemii. Bez klientów żadna firma nie przetrwa.Dlatego właśnie warto uczestniczyć w targach wystawienniczych jeśli tylko są organizowane gdzieś w okolicy.Na targach najlepiej wytłumaczysz czym się zajmujesz i przekażesz pełną ofertę.Przygotuj się do takiej imprezy sumiennie, bo bez stoiska promocyjnego i materiałów reklamowych blado wypadnie twoja firma. Wszystko co potrzebne zamówiliśmy w tej firmie https://retio.pl/ i dzięki temu nasza firmy bardzo dobrze wyglądała na tle konkurencji.
Awatar użytkownika
izka2
Posty: 130
Rejestracja: 14 gru 2018, 18:22

Re: Własna firma

Post autor: izka2 »

Ja również prowadzę własną firmę i od jakiegoś czasu myślę nad zakupem nowych komputerów. Na stronie jaką jest https://itnes.pl/komputery-lenovo-v55t- ... ok-os.html znalazłam bardzo interesującą ofertę która z pewnością jest warta zainteresowania.
Awatar użytkownika
kolinka
Posty: 213
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:33

Re: Własna firma

Post autor: kolinka »

Zanim podejmiesz decyzję odnośnie nowego laptopa to polecam przeczytać kilka artykułów na stronie jaką jest https://hp-laptopy.pl/probook-dla-uzytkownikow/ osobiście chcę kupić HP probook 440 G7 i znalazłam tutaj naprawdę wiele cennych informacji na temat tego modelu.
Awatar użytkownika
krzys10
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 13:49

Re: Własna firma

Post autor: krzys10 »

jeśli prowadzisz własny biznes to warto postarać się o garść pozytywnych opinii w internecie. Wielu z nas najpierw czyta opinie, a dopiero potem korzysta z oferty. Pozytywne opinie możesz pozyskać od firmy https://kup-opinie.pl/ Pisane przez nich komentarze/opinie brzmią bardzo naturalnie. Sora ilośc opinii o twoim biznesie w internecie może zwabić nowych Klientów.
Awatar użytkownika
kolinka
Posty: 213
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:33

Re: Własna firma

Post autor: kolinka »

.....................
Awatar użytkownika
oring12
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 18:12

Re: Własna firma

Post autor: oring12 »

Ja będę teraz sprzedawać swoją spółkę, ale nie z względu na zadłużenie, zmieniamy miejsce zamieszkania, wyprowadzamy się do UK i tam nie szans bym zdalnie dalej doglądał interesu. Chcę sprzedać swój dobytek tutaj https://sprzedajspolke.pl/ Jest to firma która zajmuje się handlem spółkami, zarówno je skupują jak i sprzedają. Jest to pewne ulokowanie swojego biznesu gdzie formalności zawsze dochodzą do skutku.
Awatar użytkownika
Daphne
Posty: 69
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:24

Re: Własna firma

Post autor: Daphne »

Bardzo istotne jest też rozwijanie własnej firmy. Rozwiązania takie jak np telefonia internetowa od Super VoIP mogą znacząco ułatwiać sprawę jeśli chodzi o połączenia telefoniczne i ich koszty.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Własna firma

Post autor: Bodzio12 »

W każdym zespole ważna role odgrywa team leader, który możne znacznie wpłynąć na prace innych. Na stronie https://www.cludo.pl/10-umiejetnosci-kt ... m-coachem/ możecie poznać cechy dobre team leadera.
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 171
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Własna firma

Post autor: pamela »

Na pewno tak ale o wiele łatwiej będzie mu się pracowało jeśli będzie miał dobre narzędzie do wystawiania faktur. U nas mamy https://www.bizin.pl/ dzięki któremu możemy także zarządzać magazynami i sprzedażą
Ziomuś

Re: Własna firma

Post autor: Ziomuś »

Jak prowadzisz własną firmę z branży hotelarskiej lub gastronomicznej to na pewno zainteresuje cię oferta tego producenta http://pioniermeble.pl/recepcje-bary-i-restauracje/ Jest to lider jeśli chodzi o meble dla przedsiębiorców i ich biznesów i na pewno mile cię zaskoczy oferta jak i jakość. Także jak czegoś takiego szukasz to tam znajdziesz.
pielęgnacja

Re: Własna firma

Post autor: pielęgnacja »

Skoro mowa o własnej firmie to mój brat ma firmę budowalną i całkiem niedawno wygrał dość spory przetarg na budowę mostu. Ale jak to bywa z takimi realizacjami nie ma doświadczenia w tym i boi się o te wszystkie wytyczne. Dlatego też szuka firmy, która będzie nadzorować jego prace. I tak dostał namiary na tę firmę https://www.bureauveritas.pl/needs/nadz ... udowlanych która to świadczy tego typu usługi. Także ma nadzieję, że z ich pomocą uda mu się zrealizować wszystko tak jak powinno być
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2020, 8:36

Re: Własna firma

Post autor: farah557 »

Dobrym narzędziem w poszukiwaniu nowych klientów jest profesjonalna wizytówka. Sprawdźcie ofertę tej drukarni z Poznania https://www.kseroa0.pl/. Mają konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zleceń.
stół

Re: Własna firma

Post autor: stół »

A sprawdzaliście może ten poradnik https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/ z którym można założyć własną działalność w 6 prostych krokach.
rybką

Re: Własna firma

Post autor: rybką »

W biurze potrzebujesz komputera. Najlepsze są oczywiście laptopy. A jeśli idzie o współczynnik cena – jakość – to polecam najpierw poczytać tutaj na ich temat : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3694616.html Myślę, że lepiej wiedzieć więcej, aniżeli później się rozczarować.
moją

Re: Własna firma

Post autor: moją »

Długo się zastanawiałem nad doborem odpowiedniej technologii do utrzymania (nie wiem czy tak można to nazwać) danych na neutralnym gruncie. Kolega polecił mi ten wpis: cloud computing co to jest - wystarczy kliknąć. Przyznam Wam szczerze, że naprawdę warto skorzystać z oferty tej firmy, ponieważ znają się na tym temacie jak nikt inny.
wał

Re: Własna firma

Post autor: wał »

Moje odczucia co do różnorakich marek są naprawdę mieszane. Jeżeli poszukujecie dobrego sprzętu komputerowego i nie potraficie się zdecydować, to mogę polecić ten link https://www.focus.pl/artykul/lenovo-thi ... la-kazdego gdzie miejmy nadzieję rozwiejecie swoje wątpliwości.
loś

Re: Własna firma

Post autor: loś »

Moje odczucia co do różnorakich marek są naprawdę mieszane. Jeżeli poszukujecie dobrego sprzętu komputerowego i nie potraficie się zdecydować, to mogę polecić ten link https://www.focus.pl/artykul/lenovo-thi ... la-kazdego gdzie miejmy nadzieję rozwiejecie swoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
cziwa
Posty: 146
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:37

Re: Własna firma

Post autor: cziwa »

Mając własną działalność warto mieć szkolenia motywowanie pracowników, a możecie na nie się zapisać do firmy https://deltatraining.pl/ Według mnie każde szkolenie jest ważne i warto je wykonać.
Iśmena

Re: Własna firma

Post autor: Iśmena »

Macie jakieś doświadczenia z systemami kasowymi? Szukam czegoś dość łatwego w obsłudze, do niewielkiego lokalu gastronomicznego. Z góry dzięki za jakieś polecenia.
pani.olą

Re: Własna firma

Post autor: pani.olą »

Prowadząc własna działalność należy także dbać o swoich pracowników. Na naszą halę produkcyjna postanowilismy zakupić przemysłową lampę bekteriobójczą https://exterya.com/sklep/lampy-przemys ... 7d173b068d Mamy ja dopiero od kilku dni, ale mam nadzieje, ze spełni swoje funkcje i bedzie dla nas pomocna. Sterylizacja powietrza przebiega bardzo szybko.
Awatar użytkownika
ravi
Posty: 28
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:01

Re: Własna firma

Post autor: ravi »

Od początku października obowiązuje już ten nowy plik kontrolny jpk i przyznam szczerze, że czuję się w tym temacie nieco zagubiona. Czy ktoś może polecić jakiś darmowy program do jpk który ułatwi wykonywanie nowego obowiązku?
Awatar użytkownika
kolinka
Posty: 213
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:33

Re: Własna firma

Post autor: kolinka »

Ja bym proponowała zainteresować się tą ofertą tu https://www.fif.com.pl/pl/ Są tu propozycje automatyki domowej jak i przemysłowej. Bardzo wiele możliwości do wykorzystania w firmie. Jak np przekaźniki elektromagnetyczne, pozwalające na sterowanie oświetleniem, systemem ogrzewania i wentylacji.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 97
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Własna firma

Post autor: twist »

Każda firma specjalizuje się w innych zadaniach. Jeśli chodzi o kwestie związane z przemysłem to warto także wiedzieć, gdzie szukać rozwiązań takich jak pompy przemysłowe. Tutaj http://pompyprzemyslowe.pl/ znajdziecie takie możliwości jak na przykład refuler.
Ą123ola

Re: Własna firma

Post autor: Ą123ola »

Myślę że obecnie otwarcie firmy, niezależnie od rodzaju przedsiębiorstwa, wymaga stworzenia działu IT. A jeśli nie chcesz inwestować w cały dział, bardzo fajną opcją jest aurora infrastructure, czyli outsourcing usług IT - https://www.mineit.pl/uslugi/aurora.
płiki43

Re: Własna firma

Post autor: płiki43 »

Od dłuższego czasu korzystam ze strony turbobit . Tak ściągam według mnie najszybciej pliki. Za niewielką cenę macie dostępy do wielu plików. Polecam szczególnie dlatego, że administracja pomaga często jesli prosimy o pomoc. Zobaczcie sobie może tam znajjdziecie potzrebne wam dokumenty.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Prowadząc swoją firmę należy zwracać uwagę szczególnie w kierunku używanych przez nas produktów powiązanych ze sobą elementów i ułatwiać pracę wszystkich osób. Dlatego jeśli biznes się rozwija postaw na kolektor danych który w dużym stopniu ułatwi, a zarazem usprawni wszelkie działania w pracy.
wańcia77

Re: Własna firma

Post autor: wańcia77 »

Ja otworzyłam własną firmę sprzątającą. Podstawa to taki mop https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/blog ... rzestrzeni. Teraz wszyscy zwracają uwagę na to, jakiego sprzętu się używa. Głównie ze względu na covid.
stół

Re: Własna firma

Post autor: stół »

Ja również się zastanawiam jak założyć firmę w gastronomii i jakie narzędzie i programy będą mi potrzebne.
byczką

Re: Własna firma

Post autor: byczką »

No własna firma to spore przedsięwzięcie szczególnie, jeśli jest to spółka :) Jeśli zastanawiasz się jak do tego podejść jak założyć to lepiej skorzystać z pomocy kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Z tego co wiem akurat w ich zakresie jest np rejestracja spółki. Jestem też przekonana, że uraczą Cię wieloma radami i wskazówkami.
Awatar użytkownika
Delia
Posty: 32
Rejestracja: 14 paź 2019, 13:49
Kontakt:

Re: Własna firma

Post autor: Delia »

w obecnej sytuacji możesz zostać fizjoterapeuta i rehabilitanta po covodowym ;) będzie to wymagało dodatkowych szkoleń, ale z tego co można zauważyć wiele osób ma już działania niepożądane i powikłania po koronawirus.
Awatar użytkownika
kamila
Posty: 99
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:24

Re: Własna firma

Post autor: kamila »

Skoro juz mowa o własym biznesie, to powiedzcie mi proszę, jak radzicie sobie z trudnymi klientami? Właśnie trafiłam na stronę https://www.cludo.pl/4-typy-trudnych-klientow/ gdzie jest bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Przyznam szczerze, że o wielu tych rzeczach nie miałam bladego pojęcia.
żyła

Re: Własna firma

Post autor: żyła »

Jeśli szukacie dobrej firmy, która stworzy wam sklep internetowy w naprawdę dobrej cenie, to zdecydowanie polecam zaznajomić się z tym linkiem: https://prestashow.pl/ . Bardzo dobra oferta, myślę, że śmiało mogę wam polecić, bo naprawdę warto sprawdzić.
jorguś

Re: Własna firma

Post autor: jorguś »

Ja również prowadzę własny biznes i będę zaraz po nowym roku testowac swoje sposoby bezpieczeństwa danych firmy oraz pracowników. RODO bywa bezwzględne więc warto korzystac z usług takich jak https://www.isecure.pl/ firma ta pomaga w organizacji audytu zabezpieczeń i wskaże występujące błędy.
Nadia Pać

Re: Własna firma

Post autor: Nadia Pać »

Żeby zwiększyć efektywność swoich pracowników warto pomyśleć o studiach kierowanie zasobami ludzkimi. Taki kierunek można znaleźć na stronie https://podyplomowe.vizja.pl/zarzadzani ... i-ludzkimi, gdzie rekrutacja jest poprzez stronę internetową.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 37
Rejestracja: 27 lip 2020, 14:10

Re: Własna firma

Post autor: deborah »

Ja polecam zainwestować w Agencja marketingowa Katowice i profesjonalistów którzy zajmą się reklamą i prowadzeniem social media. Jest to podstawa w dobrym biznesie.
Śnieżka

Re: Własna firma

Post autor: Śnieżka »

Własna firma to przede wszystkim ogromna praca, jaką trzeba włożyć. Mój mąż prowadzi działalność i dodaje, że potrzebna jest głowa na karku, fantazja i umiejętność współpracy z ludźmi. Trzeba dobrze dobierać pracowników i kontrahentów. Warto stawiać na najlepsze firmy do współpracy. Tego nauczyło go kilkuletnie doświadczenie. W tym roku postanowił zostać współwłaścicielem stacji benzynowej i kierując się tymi samymi zasadami wybrał https://www.tsg-solutions.com/pl/dystrybutory-paliwowe/ , firmę która kompleksowo zaopatrzy stację w dystrybutory, pompy, rurociągi, odmierzacze, zbiorniki. Jak mówi mój mąż, nie ważna branża, ważny jest profesjonalizm.

wdzięczność najtańszy bilet do szczęścia
bebeś2

Re: Własna firma

Post autor: bebeś2 »

Prowadząc własną firmę wiemy jak bardzo ważny jest samorozwój i inwestycja w firmę. Informatyzacja naszych firm wymusza na nas określone ruchy, które zapewnia nam rozwój.Takim działaniem jest korzystanie z usługi data center https://main.pl/ MAIN oferuje elastyczne rozwiązania chmurowe zapewniające nieprzerwane działanie, bezpieczeństwo, dostępność dodatkowych zasobów i danych.
Daniel Dęb

Re: Własna firma

Post autor: Daniel Dęb »

Witam,
Czytałem taki wpis na blogu - jak stworzyć stronę internetową w kontekście biznesowym. Bardzo polecam https://y-sbm.com/blog/tworzenie-stron-internetowych
tośka8

Re: Własna firma

Post autor: tośka8 »

Przy zakładaniu swojej działalności przychodzi nam zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Niezwykle trudne jest np. znalezienie zaufanych osób i zbudowanie zgodnego zespołu. Decyzje te rzutują na funkcjonowanie firmy, dlatego pomoc ekspertów od rekrutacji jest niezbędna. Sama postawiłam na https://cter.pl/executive-recruitment/executive-search/. Przeprowadzili mnie przez cały proces: od wstępnych ustaleń po przedstawienie sylwetek wybranych kandydatów. Rzetelna i profesjonalna firma.
Dolinaśna34

Re: Własna firma

Post autor: Dolinaśna34 »

Prowadząc własną firmę, warto zgłębić wiedzę w zakresie pracowniczych planów emerytalnych. Ciężko przewidzieć sytuację gospodarczą za kilkanaście lat, dlatego też warto od razu zabezpieczyć się i rozpocząć oszczędzanie na emeryturę. Dużo ważnych informacji znalazłam na stronie https://generali-investments.pl/content ... emerytalne, która mówi o inwestowaniu i oszczędzaniu.
Ślimak

Re: Własna firma

Post autor: Ślimak »

Agencje pracy np. https://teamquest.pl/ wspomagają biznes swoich klientów. Rekrutują pracowników i prowadzą ich selekcję. Indywidualnie dostosowują kandydatów do potrzeb klienta. No i nie oszukujmy się, nikt lepiej nie zna rynku pracy niż agencje zatrudnienia. Moja firma dzięki agencji zatrudniła 50 % pracowników. Dodatkowo bardzo chętnie podszkolą z zakresu zarządzania ludźmi
mączna

Re: Własna firma

Post autor: mączna »

Własna firma to dla właściciela naprawdę spore wyzwanie. To praca niemalże całą dobę. Nieustannie trzeba czegoś doglądać, sprawdzać, nadzorować. Taką firmę trzeba też ciągle rozwijać. Możliwości rozwoju jest naprawdę wiele, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W działach call center rewelacyjnie sprawdza się Voice bot . To sztuczna inteligencja, która została stworzona do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych. W tym śmiało może zastąpić pracę człowieka.
Ewelinań

Re: Własna firma

Post autor: Ewelinań »

Najważniejszą radą, jaką dostałam w kontekście prowadzenia firmy, było zadbanie o ogłaszanie się na portalach dotyczących szukania pracowników. Im serwis ma lepszy zasięg, tym większa szansa na zdobycie wartościowych pracowników. Gdy budowałam swój zespól, dodawałam oferty pracy w Białymstoku na https://www.jober.pl/Białystok/. To dzięki temu udało mi się nawiązać kontakt ze świetnymi ekspertami. Polecam, zwłaszcza, że ogłoszenia są w pełni bezpłatne.
Konradę

Re: Własna firma

Post autor: Konradę »

A ja uważam, że tylko czas nas ogranicza. Im bardziej efektywnie go wykorzystujemy, tym lepiej rozwija się nasza firma. Moja https://www.agencjainteraktywnakielce.pl/ dopiero raczkuje, ale cały wolny czas poświęcam na działania z nią związane. Nie wolno się oddawać pozytywy się pojawią. A pracowników nigdy więcej na etat. Praca zdalna, w większości przypadków jest najlepszym rozwiązaniem. Nie mówiąc już o takiej dziedzinie jak projektowanie stron internetowych lub działania w social mediach.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Własna firma

Post autor: mordka31 »

Co powiesz na gotowe spółki Warszawa? To naprawdę szybsza wersja ponownego pojawienia się na rynku, która w znacznym stopniu pozwoli Ci na skorzystanie z propozycji jakie istnieją. Polecam zatem zapoznać się z https://mctgroup.eu/gotowe-spolki czyli ofertą, która pomaga w takich działaniach.
beatriś

Re: Własna firma

Post autor: beatriś »

Jeśli chcecie stawiać na rozwój firmy, to na pewno warto sobie zerkną na tę stronę https://edoradca.pl/dostepnosc-plus-des ... iebiorcow/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat programu dostępność plus dla przedsiębiorców. Myślę, że warto się dowiedzieć więcej na ten temat. Rozejrzyjcie się tam.
Martuś

Re: Własna firma

Post autor: Martuś »

pamela pisze: ↑07 paź 2019, 9:09 Na pewno to się przyda podobnie jak atrakcyjne benefity do firmy takie jak na przykład pakiety medyczne medicover, to ogromna zachęta dla przyszłych pracowników ale także dobry pomysł na zatrzymanie ich w firmie
Dziś takie pakiety proponuje swoim pracownikom większość dużych firm. Ale nawet te niewielkie mogą zadbać o swoich pracowników na co dzień i skorzystać z oferty https://dailyfruits.pl/ . Takie świeże owoce i warzywa z pewnością doskonale sprawdzą się w biurowej kuchni.
Sławomir

Re: Własna firma

Post autor: Sławomir »

W ofercie sklepu MaxOnline znajdziecie ponad 250 modeli najróżniejszych pieczątki , stempli oraz referenta do laku w bardzo przystępnych cenach. Zamawiałem u nich pieczątki pare razy i za każdym razem wszystko przychodziło zgodnie z zamówiem praktycznie następnego dnia. Czy ktoś z Was również korzystał z ich sklepu?
jadźka

Re: Własna firma

Post autor: jadźka »

My z mężem prowadzimy firmę transportową, ale postanowiliśmy jeszcze dodatkowo ją rozwinąć i wprowadzić inne usługi, chodzi o transport towarów. Postanowiliśmy wziąć w leasing pojazd ciężarowy przez https://leasing.sos.pl/ , szybko została załatwiona cała procedura, a co do leasingu to nie jest jakiś wysoki.
Luźik

Re: Własna firma

Post autor: Luźik »

agencja https://stomatologia.314.pl/ i nikt inny! Pomogli mi wypromować mój gabinet medycyny estetycznej, lata doświadczenia i znajomość rynku, trzeba przyznać że znają się na rzeczy. Bałem sie na poczatku bo widziałem ze maja raczaj dużych klientów, ale potem okazało się że mneijszy nei znaczy groszy i w trakcie współpracy czułem się jak król :D bardzo polecam!
Mażanna

Re: Własna firma

Post autor: Mażanna »

ja myślę, że posiadanie własnej firmy to również dbanie o nia i pracowników. Co pewien czas zaopatrywanie w nowe rzeczy. ja np mam hotel i teraz np bedę się zaopatrywać w prześcieradła jak tutaj https://4horeca.com.pl/p/97/33/przescie ... elowe.html
rąfal

Re: Własna firma

Post autor: rąfal »

Jeśli masz trudności ze znalezieniem pracowników do Twojej firmy - skorzystaj z usług agencji pracy. Rozważ zatrudnienie pracowników spoza naszego kraju. Nie tylko z Ukrainy ale również z krajów połozonych bardziej na wschód. Cała azja słynie z pracowitości. Są tam ludzie, którzy mają zapał do pracy, determinację i często sporą wiedzę. Sprawdź ofertę agencji pracy https://www.dpworkers.pl/
oleśka

Re: Własna firma

Post autor: oleśka »

Prowadzenie własnej firmy to bardzo ciekawe wyzwanie, niezależnie od branży. W każdej większej firmie bardzo znaczącą częścią jest np transport wewnętrzny, który warto jest dobrze rozplanować i zoptymalizować. Na szczęście są takie firmy które mogą nam pomóc w tym, by firma działała jak najlepiej. Bardzo dobrą ofertę można znaleźć tutaj - https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ewnetrzny/ dzięki niej możemy dużo zyskać :)
żabka

Re: Własna firma

Post autor: żabka »

W mojej ocenie, dobrym sposobem na większe zaangażowanie pracowników, są programy motywacyjne, które naprawdę działają. Jeśli chcielibyście poznać ofertę profesjonalnej firmy w tym zakresie, to polecam zajrzeć tutaj: https://i360.com.pl/programy-motywacyjne/ . Mega profesjonalna ekipa, polecam!
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Własna firma

Post autor: sersosi »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań http://www.koptech.com.pl/transport-konstrukcji/
Róża

Re: Własna firma

Post autor: Róża »

Ciekawa sprawa. Pamiętajcie, że to od Was zależy, w jaki sposób dzisiaj moglibyście podejść do tego tematu. Na pewno warto byłoby już teraz zajrzeć do https://www.elevatosoftware.com/ i tam poczytać więcej na temat specjalnych systemów rekrutacyjnych dla Waszego wyboru. To ważny rzecz, więc miejcie to już teraz na uwadze.
żabka

Re: Własna firma

Post autor: żabka »

Wydaje mi się, iż elektroniczna dokumentacja medyczna to świetna opcja na przyspieszenie obrotów podczas pracy. Świetnej jakości oprogramowanie znajdziecie na stronie RSQ Doctor. W moim mniemaniu warto skorzystać z ichniejszej oferty, ponieważ interfejs jest bardzo intuicyjny.
ryśka

Re: Własna firma

Post autor: ryśka »

Jeżeli zajmujemy się transportem warto postawić na https://safewayfx2.com/ . System zabezpieczeń jest jak najbardziej rozbudowany, zapewnia bezpieczeństwo nam jak i przewożonemu ładunkowi co jest bardzo ważne. Dodatkowo stale się rozwija, a kamery na postoju nie wyłączają się jak w przypadku systemu od konkurencji
budowlaniecŚ

Re: Własna firma

Post autor: budowlaniecŚ »

Mam niedużą firmę budowlaną. Ale gdy bym był o 20 lat młodszy to stawiał bym na recykling. Kiedyś nie było takiego nacisku na ekologie, ochronę środowiska. Nie było też pomocy jak np z unii europejskiej. A jeśli ktoś z was myśli zająć się taką działalnością to skorzystajcie z pomocy firmy tu https://www.ekomeritum.pl/ Oni wykonają audyty i przygotują dokumentację, tak byście nie mieli problemów z uzyskaniem pozwoleń na taką działalność.
Awatar użytkownika
tukaj
Posty: 97
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:32

Re: Własna firma

Post autor: tukaj »

Za miesiąc mam w planach zorganizowanie imprezy firmowej, z racji jej pierwszej rocznicy i nie mam pomysłu gdzie taką imprezę zrobić - ogród czy może restauracja? Pierwszy raz mam działalność i taka sytuacja jest dla mnie zupełnie nowa. Wiem na pewno, że na takiej imprezie musi być tort. Ostatnio znalazłam cukiernię https://e-torty.pl/oferta-dla-firm, która ma torty, ciasta i pączki w swojej ofercie dla firm i zastanawiam się czy złożyć u nich zamówienie. Znacie tę cukiernię i możecie się wypowiedzieć na jej temat?
Stanisław

Re: Własna firma

Post autor: Stanisław »

Jeśli chcecie zwiększyć sprzedaż w pierwszej kolejności zadbajcie o to, aby zoptymalizować produkcję oraz zarządzanie zasobami w waszej firmie. Można to osiągnąć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy skorzystać z aplikacji OnePower, o której przeczytacie na stronie internetowej https://smart4up.com/.
michał

Re: Własna firma

Post autor: michał »

Od dłuższego czasu prowadzę firmę transportową, ale jednak niedawno zdecydowałem się na bardzo dobry monitoring GPS . Miałem trochę podejrzenia co do jednego z kierowców, więc dzięki monitoringowi mogłem bez problemu sprawdzić jak podchodzi do swojej pracy
Kamiś93

Re: Własna firma

Post autor: Kamiś93 »

Jeśli masz problem z rekrutacją pracowników to skontaktuj się z zespołem firmy https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-r ... tplacement . Doskonale znają oni mechanizmy rządzące rynkiem pracy w tej branży oraz wiedzą jakie kompetencje powinni posiadać zatrudniani pracownicy. W związku z tym mogą zagwarantować klientom profesjonalną pomoc w ich doborze po to, by firma działała sprawnie i przynosiła zyski.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Własna firma

Post autor: Kamila93 »

Każdy, kto prowadzi własną firmę i zatrudnia pracowników powinien zerknąć sobie tutaj https://takeafruit.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawa propozycja, jeśli chodzi o dostawy owoców. Można się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Oferta jest bardzo konkretna.
Ula94

Re: Własna firma

Post autor: Ula94 »

Gdy ktoś pyta mnie jak prowadzę Rachunkowość, księgowość i wszystkie inne sprawy związane z finansami odpowiedź jest jedna https://cashdirector.com/ Nie poradziłabym sobie bez niego. Przede wszystkim wiele rzeczy można ustawić automatycznie, kontrolować. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Oszczędzam dużo czasu, dzięki prowadzeniu finansów za pośrednictwem Cashdirector.
Awatar użytkownika
gaster
Posty: 138
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:52

Re: Własna firma

Post autor: gaster »

Prowadzenie własnej firmy nie jest takie proste jak nam się wydaje, mam swój biznes od kilku lat i dużo muszę przy nim działać, ale wiem, że dzięki temu, nie pożałuję, że zrezygnowałem. Jeśli chodzi o własną działalność, to warto pomyśleć, co się chce prowadzić i czy dobrze w tym się czujemy, aby nie być później rozczarowany. Dla mnie podjęcie decyzji co chce wykonywać przez lata było trudne, ale w końcu się wszystko poukładało. Mam swój salon medycyny estetycznej i posiadam w nim najlepsze produkty i sprzęty do salonu firmy https://www.monduniq.pl/pl
Marzena Z.

Re: Własna firma

Post autor: Marzena Z. »

porcelanowa pisze: ↑21 cze 2019, 9:34 Moim zdaniem warto też pomyśleć o takiej opcji jak biuro wirtualne. Szczególnie jeśli jest to niewielka firma, na przykład jednoosobowa działalność gospodarcza.
Pełna zgoda. Kiedyś byłam zwolenniczką maksymalnego oszczędzania na firmie i robienie wszystkiego samodzielnie, ale tak się nie da na dłuższą metę.
Warto zlecać księgowość jakiejś firmie a nie spędzać pół dnia na samodzielnym liczeniu, adres wirtualny w centrum miasta też się przydaje gdy mieszkamy na "zadupiu". Podsumowując, takie małe rzeczy pozwalają się rozwijać.

-
jak opisywać faktury
Dżanelka

Re: Własna firma

Post autor: Dżanelka »

Słuchajcie. Szukam sposobu na codzienne docenienie moich pracowników. Nie chodzi mi o premie i nagrody, bo to dostają. Mam na myśli coś takiego, co sprawi, że mój zespół poczuje się "zaopiekowany". Mam szczęście pracować z bardzo zaangażowanymi ludźmi, którzy kochają to co robią. I chcę im za to podziękować. Dlatego pomyślałam o abonamencie na świeże owoce, warzywa i bakalie do firmy. Widziałam taką ofertę w https://owocewpracy.pl/ . Myślicie, że to dobry pomysł? A może macie inne pomysły?
dluugol

Re: Własna firma

Post autor: dluugol »

W sumie jestem pewna, że warto sobie to wszystko ogarnąć i ja mam nadzieję, że firma mi się nie poskłada. Dlatego mam na oku też takie sprawy jak kancelaria restrukturyzacyjna , bo jednak w ten sposób będę mogła działać pod kątem tego, by mój biznes jednak działał jak najlepiej. No i ja mam wrażenie, że inaczej mogę mieć problemy z utrzymaniem biznesu.
facioo

Re: Własna firma

Post autor: facioo »

U mnie na przykład firma podupada i dlatego mam naprawdę sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o działania ratujące ją. No i ja wiem, że naprawdę to jest fajne, żeby się w tym kontekście zbudować. No i jak już, to wam powiem, że kancelaria restrukturyzacyjna to jest jedno z wyjść.
paulina930

Re: Własna firma

Post autor: paulina930 »

Dobrym pomysłem mogą być restrukturyzacje i wydaje mi się, że już wiele firm wyszło na prostą dzięki takim rozwiązaniem. Zawsze jest to odpowiednia pomoc, ale pod warunkiem, że każdy etap prac wykonany jest pod okiem profesjonalnych firm.
tośka

Re: Własna firma

Post autor: tośka »

Z tego co słyszałam to dobrą opcją jest kia leasing kalkulator https://leasing.sos.pl/kalkulator-leasi ... osobowego/ . Ogólnie dużo osób zachwalało sobie ofertę tej firmy, dodatkowo też obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów
Moniczka

Re: Własna firma

Post autor: Moniczka »

Przede wszystkim warto panować nad kwestią finansową firmy, ważne jest aby firma miała pomoc w temacie księgowości. Jeżeli nie zleciliście nikomu swojej księgowości to polecam zainteresować się aforti ac
nakta

Re: Własna firma

Post autor: nakta »

Ponieważ firmy różnej wielkości modernizują swoje operacje, muszą inwestować w systemy komunikacyjne, które pomogą im pozostać w kontakcie i produktywności. Rozwiązania takie jak te oferowane przez https://ascs.pl/ zapewniają dostosowane systemy komunikacyjne, które pomagają firmom nadążać za standardami branżowymi i przyszłymi potrzebami.
kamiil

Re: Własna firma

Post autor: kamiil »

Bardzo korzystnym wyborem jest także opcja jaką są Inwestycje bezpośrednie Po dokładnym przeanalizowaniu, zauważyłem, że firma ta prezentuje naprawdę atrakcyjne możliwości inwestycyjne. Może warto rozważyć tę opcję jako potencjalnie udaną współpracę.

jak długo leczy się refluks żołądkowy
aniita

Re: Własna firma

Post autor: aniita »

Można też jednak postawić na ferrari leasing . Nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i według mnie jest ona bardzo korzystna, dodatkowo też zawsze można liczyć na fachowe doradztwo obsługi
Anitka

Re: Własna firma

Post autor: Anitka »

Zarządzanie wynagrodzeniami i benefitami pracowników stanowi sztukę równoważenia potrzeb pracowników z celami strategicznymi firmy. Efektywne podejście w tym obszarze może znacząco wpłynąć na przyciągnięcie, motywację i zatrzymanie talentów w firmie, co jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu każdej organizacji. Polecam sięgnąć do artykułu https://limanowa.in/aktualnosci/jak-sku ... ikow/70617
mireeeek

Re: Własna firma

Post autor: mireeeek »

Wiele osób pochwaliło program https://www.oscbr.pl/ za jego użyteczność. Narzędzie to jest znane z ułatwienia pracy oraz zapewnienia zabezpieczenia przed błędami i mandatami, co jest istotnym atutem.
madziiia

Re: Własna firma

Post autor: madziiia »

Ogólnie też bardzo ważne jest motywowanie pracowników szkolenie , dlatego właśnie sama od jakiegoś czasu myślę o tym by zapisać się na jakieś dobre i wartościowe szkolenie, dodatkowo widziałam, że tutaj jednak firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę.
kitek

Re: Własna firma

Post autor: kitek »

Jeśli szukacie informacji o unikaniu pułapek przy wymianie walut, to tutaj https://allebiznes.pl/jak-uniknac-pulap ... nie-walut/ znajdziesz obszerny artykuł poświęcony tematyce wymiany walut, w którym omówione są skuteczne strategie unikania pułapek związanych z tego rodzaju transakcjami. Autor szczegółowo analizuje główne zagrożenia oraz błędy popełniane przy wymianie walut, co pozwala czytelnikom na świadome podejmowanie decyzji finansowych. Artykuł zawiera praktyczne porady dotyczące wyboru najlepszych kantorów walutowych oraz monitorowania kursów walut, co jest kluczowe dla osób planujących efektywne i bezpieczne transakcje walutowe.
ODPOWIEDZ