wulkanizacja - naprawa opon

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: sersosi »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://serwisgum.eu/oferta/
dusieńka

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: dusieńka »

Ja już miałam okazję korzystać z usług mobilnej wulkanizacji. Taką znalazłam na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-pi ... skie-24-h/ . Rozwaliłam oponę i konieczna była mi pomoc w jak najszybszym czasie. Panowie podjechali pod wskazany adres wraz z całym potrzebnym sprzętem. Dzięki takiej interwencji ja mogłam w krótkim czasie kontynuować podróż a na tym bardzo mi tamtego dnia zależało.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 97
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: twist »

Pamiętajcie, że jeśli awaria opony wydarzy się Wam w trasie to musicie sami potrafić wymienić koło. W artykule na blogu https://cukierski-auto-hol.pl/jak-samod ... mochodzie/ przeczytacie, jak to zrobić.
Awatar użytkownika
turinka
Posty: 117
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: turinka »

Nawet mnie nie straszcie, bo mi się to jeszcze nie przydarzyło. Naprawiam, serwisuje mój wóz w aldzie motors i jestem pod wrażeniem ich wiedzy, umiejętności. Gdyby ktoś potrzebował namiarów na konkret, z południa Polski oto link do ich strony: http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-krakow/. Ostatnio Panowie wymienili mi opony, bo tylnie były już do utylizacji. Dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak bieżnik, i tu ciekawostka na jednej osi muszą być identyczne. Ha! Ale gdyby serio, przyszło do wymiany to miałabym ogromny problem.
łucja

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: łucja »

Jeśli szukasz wulkanizacji mobilnej to warto zajrzeć chociażby tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-rybnik/ . Świadczą oni usługi mobilne, więc podjeżdżają z całym niezbędny sprzętem pod adres wskazany przez klienta i na miejscu naprawiają usterkę. Zapisałam sobie namiar na nich, bo może jeszcze kiedyś okazać się pomocny.
Linko

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: Linko »

Prowadząc biznes zajmujący się wymianą i naprawą opon, musimy wiedzieć , że jest to odpowiedzialne zadanie. Jeśli mamy nieprofesjonalny sprzęt może to mieć tragiczne konsekwencje jeśli chodzi o jakość usług. Dlatego istotne jest, aby wszystkie, narzędzia i maszyny były najwyższej jakości. Na rynku nie brak firm, które oferują tego typu sprzęt dla takich serwisów. Tutaj jedna z nich https://swistowski.pl/

UWAGA !!!! nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ