Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 49
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:42

Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: plakowski90 »

witam
Jestem w trakcie wyboru terminala płatniczego do małego, lokalnego sklepu. Mile widziana opcja terminala mobilnego. W internecie jest dużo ofert takich terminali i nie wiem co wybrać. Z czego korzystacie? Macie jakieś doświadczenia? Na ten moment najbardziej pasuje mi propozycja firmy https://www.mofimo.com/.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cindy
Posty: 133
Rejestracja: 25 paź 2019, 23:32

Re: Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: Cindy »

Mamy terminal od Polskie ePłatności https://www.pep.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. poza płatnościami bezgotówkowymi jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom szereg innych rozwiązań, ułatwiających im życie (np. możliwość opłacania u nas rachunków)

nokia sklep aplikacje
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: elena »

Do nich się odezwij https://wybierzterminal.pl/. Wiem, że mają doświadczenie w temacie. Mają nie tylko szeroki wybór terminali płatniczych, ale zajmują się ich kompleksową obsługą. Także serwisowaniem. Podpytaj u nich o program Polska Bezgotówkowa - dzięki temu będziesz mógł mieć taki terminal za darmo.
Michałowski

Re: Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: Michałowski »

Wszystko zależy co chcesz od tego terminala płatniczego. Fajnym rozwiązaniem jest terminal https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/o ... aysafecard . Dzięki niemu można doładowywać telefon. Jeszcze troszkę ludzi ma telefon na kartę, a coraz mniej jest kart doładowujących. Dlatego wydrukuje się z terminala - ty masz klienta, a klient jest zadowolony
ODPOWIEDZ