Zajęcia dla dzieci dodatkowe

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Zajęcia dla dzieci dodatkowe

Post autor: Katarzyna »

Na jakie zajęcia dodatkowe chodzą Wasze dzieci? Czy dbacie na przykład o to, aby uczyły się one języków obcych? Ja zapisałam córkę na kurs angielskiego w szkole językowej ProfiLingua i póki co córka naprawdę szybko się uczy. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci również możecie zapoznać się z ofertą tego kursu, polecam ;)
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 84
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Zajęcia dla dzieci dodatkowe

Post autor: kalia »

Dla mnie bardzo ważne jest to, aby moje dziecko znało języki obce. Dlatego zdecydowaliśmy się na angielski lublin: https://www.columbus.lublin.pl/angielski . Kursy językowe tam organizowane kierowane są do wszystkich grup wiekowych.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2020, 16:21

Re: Zajęcia dla dzieci dodatkowe

Post autor: Luizka56 »

My akurat nie musimy się o to martwić :) Nasz synek uczęszcza do Tequesty - prywatnego przedszkola dwujęzycznego z bogatą ofertą ciekawych zajęć dodatkowych. Jasio wybrał akurat karate, ale jest też balet, sztuki walki i wiele innych pasjonujących zajęć dla maluchów :)
Awatar użytkownika
Jakub99
Posty: 64
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:10

Re: Zajęcia dla dzieci dodatkowe

Post autor: Jakub99 »

Tylko że to Wy jako rodzice, powinniście zapewnić Waszym dzieciom kreatywne zajęcia. Ja na pewno postawiłbym na wykorzystanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. To będzie idealnym oderwaniem od czasu spędzanego w ławkach szkolnych. Może warto zakupić dziecku taki gokart https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodo ... la-dzieci/ i wspólnie spędzać czas na spacerach po parku? To będzie miało bardzo dobry wpływ na rozwój dziecka.
Awatar użytkownika
deonte.barton
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Zajęcia dla dzieci dodatkowe

Post autor: deonte.barton »

Takie zajęcia mogą być bardzo rozwojowe, jednak nie warto posyłać tam dzieci na siłę.
Śnieżka

Re: Zajęcia dla dzieci dodatkowe

Post autor: Śnieżka »

Zgadzam się. Dlatego moje dzieci same wybierały. I jeśli zapragną zmiany, nie będę im przeszkadzała. Chociaż drugi rok uczestniczą w zajęciach https://kidos.pl/zajecia/warszawa i są bardzo zadowolone.
ODPOWIEDZ