zakupy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Ryś

zakupy

Post autor: Ryś »

Często robicie zakupy przez internet? Jakie są wasz ulubione sklepy? Ja dzisiaj natrafiłem na https://najutro24.pl/ i powiem wam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony, że w jednym sklepie można kupić tak wiele rzeczy z różnych kategorii. Mam już nawet kilka rzeczy na oku, tym bardziej że ceny nie są wygórowane. Ktoś z was robił już tutaj zakupy?
uśka

Re: zakupy

Post autor: uśka »

Bardzo lubie zakupy przez internet. A szczegolnię lubię książki kupować w ksiegarni internetowej. Ostatnio trafiłem na taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/sapiens-od- ... 54423.html Lubię książki poruszające trudne tematy i zmuszające do myślenia. Ale w tej ksiegarni znajdziecie różne książki dla dorosłych i dzieci. Wybór jest duży i co ważne niskie ceny.
Śrut

Re: zakupy

Post autor: Śrut »

Dość często, zwłaszcza dla dziecka. Lubię sklepy w których jest szeroki asortyment, w których mogę kupić dużo rzeczy na raz. Lubię też wracać do tych sklepów, bo skoro już znam jakość obsługi i produktów to po co to zmieniać. Poza tym wiele z nich oferuje jakieś rabaty dla stałych klientów.
Kupuję często tu https://www.kolyskove.pl/moonie-m-15.html
Luśka

Re: zakupy

Post autor: Luśka »

Powiem tak, z uwagi na bliskość od wielu już lat zakupy robimy zawsze w tym samym miejscu - CH Janki Warszawa .Po co mamy chodzić gdzieś indziej na zakupy jak w tym jednym miejscu dostanę wszystko od przysłowiowej igły po samochód. Zdarzało nam się także kupować w tej galerii handlowej meble.
ODPOWIEDZ