zdrowe tłuszcze

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
niśka

zdrowe tłuszcze

Post autor: niśka »

Dzień dobry. Jakiego oleju zazwyczaj używacie do przygotowywania posiłków? U mnie w domu oczywiście na pierwszym miejscu są zdrowe tłuszcze , olej kokosowy czy oliwa z oliwek to jest podstawa, dzięki czemu dbamy w ten sposób o swoje zdrowie i samopoczucie
Awatar użytkownika
kamilla

Re: zdrowe tłuszcze

Post autor: kamilla »

Jeśli mowa o zdrowych tłuszczach to u nas królują w kuchni oleje rzepakowe. Wcześniej nie kupowałam ale wyczytałam jaki to zdrowy tłuszcz, jak wiele kwasów tłuszczowych zawiera, jaką ma temperaturę dymienia. Stosuję do gotowania, do smażenia, wszyscy w domu bardzo go lubimy.
Ułka

Post autor: Ułka »

To może warto zastanowić się także nad skuteczną opcją dla siebie. jak na przykład zdrowa, urozmaicona i świeża dieta oczyszczająca gdzie przekonasz się jak wiele możliwości przynosi, jak kształtują się ceny i jednocześnie co wchodzi w jej skład. Ja po tym czuję się genialnie i odzyskałem więcej chęci do działania. Myślę, że będziecie również pozytywnie zaskoczone takimi propozycjami od nich :D
Haneśka

Post autor: Haneśka »

W takim razie jeśli tak jak ja jesteście ogromnymi fanami oliwy z oliwek najwyższej jakości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://www.aleora.pl/ zdecydowanie pod tym względem to mój ulubiony sklep. Jest w czym wybierać, obsługa bardzo pomocna i też potrafi podpowiedzieć jak chcecie spróbować czegoś nowego na przykład miodów, czy przetworów. Pozdrawiam i zdrówka oczywiście życzę :)
ODPOWIEDZ