Zmywarka do kawiarni

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
prządka

Zmywarka do kawiarni

Post autor: prządka »

Witam mam pytanie jaką polecicie zmywarkę do restauracji na 60-100mijesc (w zimę 60 a w lecie 100). Obecnie nie posiadam żadnej i gdy organizuje imprezy muszę mieć osobę ciągle na zmywaku sądzę że zmywarka z wyparzaniem była by dobrym rozwiązaniem :)tylko nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Czekam na wasze propozycję cena w miarę rozsądna żeby była :)
gąbka

Re: Zmywarka do kawiarni

Post autor: gąbka »

Prządka, zmywarki od Winterhalter to klasa sama w sobie. Pewnie marka jest Ci dobrze znana, a opinie o nich są super. W każdym razie mają zmywarki kapturowe, podblatowe o b.dobrych parametrach – wydajne, ciche, o niskim zużyciu wody i energii. Do tego warto też dokupić u nich chemię do zmywania. Ja polecam.
Awatar użytkownika
bartlomiejwysocki

Post autor: bartlomiejwysocki »

Hej. Polecam ci jako osoba prowadząca pizzerie tego bloga http://maps.google.com.bd/url?q=http://agdchrosciel.pl/, jest on właśnie o prowadzeniu gastronomii, mają dużo wpisów i warto szukać tam rozwiązania naszego problemu, jedno z najlepszych źródeł informacji jakie znam.
Darek_ca

Post autor: Darek_ca »

W kawiarni zmywarka chodzi bez ustanku. Trzeba zatem wybrać sprzęt stricte gastronomiczny i najwyższej jakości. Ja polecam markę Winterhalter, są światowym liderem na rynku zmywarek gastronomicznych. Myślę, że możecie nawet kojarzyć tę markę, bo jest popularna. Ich sprzęt jest kosztowny, ale warto zainwestować raz a cieszyć się bezproblemowym myciem naczyń w lokalu. Ich zmywarki są też wydajne i ekonomiczne. Mimo upływu lat nadal zmywają tak samo dobrze. W tym przypadku naprawdę wie się za co się płaci.
kadm

Post autor: kadm »

Ale takie są fakty. W lokalu nie możesz sobie pozwolić na sprzęt, który jest przeznaczony do kuchni domowej. To musi być sprzęt gastro o bardzo dobrych parametrach. Urządzenia Winterhalter są właśnie takimi, które robią taką różnicę. System zmywania jest faktycznie wydajny. Nie ma sytuacji, w których wyjmujesz brudne rzeczy. Do tego wysoka ekonomiczność. W naszym modelu mamy dużo miejsca na rzeczy, które są trudne do zmywania. Do tego dwie strefy mycia - ogólnie sprzęt zdecydowanie spełnia oczekiwania.
ODPOWIEDZ