Zniszczone dłonie dezynfekcją

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Kotwicbęr32

Zniszczone dłonie dezynfekcją

Post autor: Kotwicbęr32 »

Teraz niezwykle ważnym aspektem jest odpowiednia pielęgnacja dłoni. Naturalne kosmetyki https://kontigo.com.pl/naturalne/cialo/ ... -stop.html z pewnością przywrócą jej naturalną barierę ochronną. Dezynfekcja jest skuteczna tylko wtedy gdy nasza skóra dłoni nie jest zbyt przesuszona czy uszkodzona.

jak wypłukać układ klimatyzacji
miśka

Re: Zniszczone dłonie dezynfekcją

Post autor: miśka »

a probowalas krem regenerujaco odzywczy z bielendy? ta seria eco nature?bardzo fajny zapach, mleczko waniliowe, pomarancza :) mega!
sówka

Re: Zniszczone dłonie dezynfekcją

Post autor: sówka »

Ja nie mam tego problemu ponieważ stosuje środki do dezynfekcji bez alkoholu anti-covid19 jest bezpieczny i działa Polecam zakupić tego typu produkty https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Zniszczone dłonie dezynfekcją

Post autor: Katarzyna »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach równie ważna, co dezynfekcja dłoni, jest również dezynfekcja pomieszczeń i znajdujących się w nich powierzchni. Na rynku jest dostępny taki środek https://epidair.com/, który świetnie nadaje się do takiej dezynfekcji w biurach, hotelach, restauracjach, a nawet środkach komunikacji. Dezynfekcja przy jego użyciu trwa dosłownie chwilę, a dezynfekowane powierzchnie od razu pozostają suche. Środek ten pozostawia również ładny zapach kwiatu bawełny, co odróżnia go od innych dostępnych na rynku specyfików.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Zniszczone dłonie dezynfekcją

Post autor: elena »

Może używasz w domu lub w pracy niewłaściwych środków dezynfekujących? Są na rynku bezpieczne środki, które dozowane są w bezpieczny sposób. Urządzenia AeroCare właśnie takie są - służą do bezkontaktowej dezynfekcji rąk. Są proste w użyciu i ładnie się prezentują. Mogą być wykorzystywane w każdym wnętrzu. Tutaj https://olleclean.pl/ masz więcej info o tym. Może warto zainwestować?
ODPOWIEDZ