Strona 1 z 1

Gdzie poznam nowych ludzi?

: 16 lip 2019, 22:26
autor: Wilson
Mam już dosyć samotności i chcę poznać nowych ludzi. Kto wie, może nawet znaleźć miłość życia. Korzystacie z takich portali? Bo ja trafiłem na https://randkiwsieci.com/ bo podobno to dobre rozwiązanie.

Re: Gdzie poznam nowych ludzi?

: 18 lip 2019, 8:35
autor: lukaszgryko
Niektórzy może wolą nawiązywać znajomości przez Internet, ale ja myślę, że najlepszym sposobem na poznanie nowych ludzi jest po prostu wyjście z domu do ludzi. Można wybrać bar, jakieś lokalne stowarzyszenie czy nawet pójść do parku, a okazja na pewno się znajdzie. Trzeba się tylko trochę otworzyć.

Re: Gdzie poznam nowych ludzi?

: 22 lip 2019, 22:37
autor: Michal8
Można w serwisach randkowych poznać nowych ludzi. Ponieważ właśnie w takich serwisach znajdują się ludzie którzy są chętni randkować. Ja czasami na tym czacie wideo https://coomeet.com/index.pl.html poznaję nowych ludzi.

Re: Gdzie poznam nowych ludzi?

: 25 lip 2019, 9:28
autor: Doria
A ten portal https://randkuj.my/twoo sprawdzaliście? Wiem, że jest bardzo popularny. Tłumaczony jest na 30 języków więc korzysta z niego naprawdę wiele osób. Portal jest o tyle fajny, że można tam poznawać ludzi nie tylko w celu randkowania, ale także po prostu pogawędki czy przyjaźni.