Sprzęt AGD

Polecamy znane marki, dzielimy się opiniami, recenzujemy produkty. Dołącz do nas!
Tosia

Sprzęt AGD

Post autor: Tosia »

Jakie sprzęty AGD możecie polecić? Część sprzętów zdecydowanie muszę już wymienić na nowe, ale pozostałe mam nadzieję, że jeszcze uda się naprawić. Mogę polecić świetnego fachowca, dla którego naprawa AGD Kraków jest codziennością, zna się na swojej pracy.
MarianZ

Re: Sprzęt AGD

Post autor: MarianZ »

Zależy o jakie konkretnie sprzęty AGD pytasz. Jeśli np będzie potrzebować odkurzacza piorącego polecam wszystkie sprzęty Karchera. Naprawdę solidna firma produkująca odkurzacze. Nie musisz też odrazu kupować odkurzacza. Można wcześniej wypożyczyć taki sprzęt i sprawdzić czy będzie odpowiedni do naszych zastosowań. Tym bardziej że cena wynajmu odkurzacza nie jest wysoka https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/cennik/ Jeśli będziesz mieć pytania także odnośnie innych sprzętów AGD to śmiało pytaj. Jak będę mógł to pomogę.
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 131
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:21

Re: Sprzęt AGD

Post autor: dominika »

W przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętów kuchennych warto mieć namiary na fachowców, którzy prowadzą Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Specjaliści z tej firmy pomogą Wam w naprawie wszystkich Waszych urządzeń AGD.
ODPOWIEDZ